Spolupráce s kvalitními influencery vylepší vaše pozice ve vyhledávačích

Několik let se firmy potýkaly s problémem, jak se držet na špiče nejvyhledávanějších stránek, nyní jim změna v algoritmech vyhledávání Google ještě více zavařila. Tato změna však umožní firmám, které budovaly kvalitní SEO a nešly cestou pouze prvoplánových nekvalitních zpětných odkazů, mít náskok v tomto nelítostném boji online marketingu. 

Povědomí o značce a propagaci produktů efektivněji než placená reklama skvěle pomáhají budovat influenceři, kteří jsou doslova požehnáním pro vaše SEO úsilí. 

Kvalita vašeho odkazu má obrovský dopad na vaše hodnocení z pozice vyhledávání. Váš odkazový profil se skládá ze zpětných odkazů i interních odkazů. Kvalita webů, které na vás odkazují, patří mezi top faktory hodnocení vyhledávačů. To znamená, že potřebujete získat odkazy z domén s vysokou autoritou, což není snadné.

Jak na to? Najděte si influencera!

Spolupráce s influencery je skvělou šancí, jak na vašem webu vygenerovat lepší přirozené zpětné odkazy a vylepšit hodnocení vašich stránek. Pokud spolupracujete s vlivnými blogery nebo influencery s kvalitním webem s vysokou autoritou, je to pro vás více než výhodné. Získáte tak díky odkazu na vaše stránky velmi hodnotný kvalitní zpětný odkaz. Navíc díky oblíbenosti instahvězdy, nebo populárního blogera se zvyšuje šance, že obsah budou lidé sdílet na své stránky, či facebookové profily a vaše reklama bude cílit na větší skupinu čtenářů. 

Vytváření kvalitního obsahu není snadné, ale je naprosto nezbytné ke zlepšení hodnocení vyhledávače. Google se dívá nejen na kvantitu, použití klíčových slov a čitelnost obsahu, ale také na kvalitu,. To znamená, že je nezbytné vytvořit jedinečný a zajímavý obsah, který si vaše publikum zamiluje ale také na kvalitu. Ani pro nejzkušenější odborníky není snadné přicházet stále s novým a novým obsahem. Proto je jednodušší cestou spolupracovat s někým, pro koho je blogování, tweetování a Instagram je denním chlebem.

Jak tedy produkovat podmanivý a sdílený obsah? Influencer vám může pomoci vytvořit obsah pro váš web a vytvořit sponzorovaný odkaz vaším jménem. Investice do kvalitního influencera přidá důvěryhodnost vašemu obsahu a jako bonus posílíte svou značku prostřednictvím důvěryhodného zdroje.

Máte zajímavý profil?

Pokud máte svůj blog, či vymazlený instagramový profil se spoustou followerů a přáli byste si jej zmonetizovat a nevíte jak na to? Umíte psát poutavé texty, používat ta správná klíčová slova a hashtagy? Chcete, aby vaše práce byla pro vás koníčkem? Právě pro vás je tu nově vznikající platforma https://pryard.com, která spojuje influencery a tvůrce obsahů s inzerenty. 

PR Yard bude vaším průvodcem po okouzlujícím světě online marketingu. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz