Společnost VegUp získala BIO certifikaci

Získat certifikaci BIO výrobků není nic jednoduchého. České společnosti VegUp, která vyrábí sušená naklíčená semínka, se to ovšem podařilo. To je důkazem nejen toho, že jsou tato semínka skutečně zdraví prospěšná, ale i toho, že vznikají za těch nejlepších podmínek.

Dle slov Romana Sulky, ředitele společnost VegUp, stálo za získáním certifikace ohromné množství práce. K opatření osvědčení o BIO kvalitě je totiž třeba doložit auditu veškeré certifikace všech dodavatelů, přičemž každá dodávka je podrobena podrobným testům.
Je nutné i to, aby výrobky, které nesou označení, BIO byly nejen vyráběny v jiný čas, než ty, které tuto certifikaci nemají, ale musí být i jinde uskladněny.  Certifikaci uděluje kontrolní organizace AB CERT, KEZ a Biokont. Ty následně po splnění všech podmínek přidělí produktu známý BIO symbol. Ten odkazuje na to, že produkt vznikl šetrným způsobem ke všemu živému včetně půdy. Každý krok BIO výroby tak musí být podrobně zaznamenán a archivován pro případnou kontrolu a také kvůli tomu, že certifikace je platná jen rok. To znamená, že společnost ji musí po 12 měsících obhájit.

Díky tomu, že se firma může pyšnit tímto osvědčením, se jí otevírají další možnosti rozvoje nejen na tuzemském, ale i zahraničním trhu. Už nyní vyváží své výrobky do Německa, kde je o ně velký zájem. V nabídce firmy VegUp toho najdete skutečně mnoho. Můžete si pořídit jak celá šetrně usušená naklíčená semínka, například čočku, cizrnu, kukuřici, mungo fazole a mnoho dalších, tak i mouku, která z nich byla vyrobena. O tom, že naklíčená semínka v sobě mají nepřeberné množství vitamínů a minerálů není pochyb. Jsou skvělé, nejen když chcete jíst zdravěji, ale také pro redukci váhy. Více informací naleznete na stránkách www.vegup.me

Tip redakce:  Mylné domněnky, které člověka odrazují od pořízení fotovoltaiky

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz