Společnost Afriso a výroba špičkové regulační techniky

Jak už tomu bývá, tak o každé společnosti by měl člověk něco vědět, než s ní začne spolupracovat. V případě internetového portál eshop.afriso.cz se budeme bavit o dodavateli, který dokonale rozumí trojcestným ventilům, ekvitermní regulaci, ale třeba také servopohonu a třeba i enoceanu. Že nevíte, o čem je řeč? Tak čtěte dále a vyzkoušejte celou řadu prvků a všech možných doplňků, které tato společnost, jménem Afriso, založená již v roce 1869, dokáže svým zákazníkům dodat. V současné době se jedná o inovativní společnost středních rozměrů, která je prostě top pro každého zákazníka, který potřebuje v oblasti těchto doplňků a technologií získat nějaké nové znalosti a celkově do tohoto světa proniknout.

více v článku...

Servopohon a vše o něm

Nejlepší využití servopohonů je u směšovacích ventilů a používají se jako regulátory teploty. Jak již bylo řečeno, tak tyto komponenty a jednotky mohou disponovat různými parametry a různými vlastnostmi, nejinak je tomu i u servopohonu. Díky indukční diodě je snadno ukázán směr otáčení, což je u servopohonů nezbytné. Pro to, aby byla životnost servopohonů prodloužena, je využíván ochranný integrovaný systém.

Tip redakce:  Premier Wines & Spirits nabízí kvalitní alkohol za skvělé ceny

Už jste slyšeli o novince enocean?

Jakmile se i vy pustíte do spolupráce s internetovým portálem afriso.cz, tak vám jistě nesmí uniknout novinka enocean. Enocean je naprosto revoluční novinkou na trhu. Jedná se především o to, že enocean je určen pro bezdrátový přenos signálu, ale to, co vás naprosto ohromí, je to, že enocean čerpá energii pro své fungování především z okolního prostředí, což je velice ekologické a přírodě prospěšné.

Pár slov k mechanickému hladinoměru

Pojďme si ještě přiblížit, co přesně je to mechanický hladinoměr. Jedná se o doplněk, díky kterému budete mít po d dohledem celou řadu vašich kapalin. U mechanického hladinoměru je ocenitelné především to, že jeho obsluha je velmi jednoduchá a zvládne ji skutečně každý.

Tip redakce:  Zábava, seznámení, pokec a jiskření – to slibují seznamky

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz