Společenské šaty jako nepostradatelný kus šatníku

Společenské šaty

Období VŠ státnic a maturit máme už za sebou. Plesová sezóna se ale teprve přibližuje. Co to pro velké množství dívek a žen znamená? Důkladnou přípravu, v rámci které nemůže být v žádném případě zapomenuto ani na sebemenší detaily. Hlavním doplňkem, který je na plese, anebo na jiné neméně významné společenské události základem všeobecného úspěchu, jsou nepochybně šaty na ples. Jak takové šaty vybrat a na co bychom rozhodně neměli při jejich výběru zapomenout? To vám odhalíme o pár řádků níže.

Společenské šaty

bile-spolecenske-satyZákladem úspěšného výběru je vaše dobrá nálada. Ačkoli se to může zdát trošku uhozené, v případě, že nakráčíte do svého oblíbeného obchůdku rozzlobená, ve stresovém rozpoložení nebo ihned po nepříjemné hádce s mužem, dětmi nebo rodiči, výběr šatů podlehne vaší mrzuté náladě a vám v tu chvíli nebude zkrátka nic dobré. Proto se dostavte do svého oblíbeného butiku s dobrou náladou, případně s nějakou dobrou kamarádkou, která vám sdělí svůj subjektivní názor na daný model.

Tip redakce:  Je nejvyšší čas doplnit o nové kousky svou šatní skříň

Společenské šaty

Zamilovaly jste si kratší plesové šaty, které jsou součástí vašeho bohatého šatníku již delší dobu, a vy jen čekáte, až nastane příležitost provětrat je? Pak pouvažujte, jestli jsou konkrétně tyto šaty pro naplánovanou společenskou událost opravdu vhodné. V případě, že se chystáte na honosný ples v pražské opeře, je docela neslušné o

bléct si na sebe příliš krátké minišaty zakrývající jen a pouze to nejnutnější. V případě, že jste pozváni na benefiční událost nebo pravidelnou obecní zábavu, bude výběr šatů zase o trošku odlišnější. Každá významná společenská událost si zkrátka žádá své a tomu byste měly samozřejmě přizpůsobit taky svou společenskou róbu.

Společenské šaty

 

Plesové šaty dost dobře ozdobí důkladně zvolený šperk nebo kabelka – psaníčko. Nezapomeňte se však při výběru těchto nezbytných doplňků řídit heslem – méně často znamená více.

Tip redakce:  Šaty jako nepostradatelná součást šatní skříně

vecerni-minisaty

 


Společenské šaty

Plesová kabelka, či třpytivý náhrdelník by měli vaši róbu pěkně podtrhnout a ne ji zbytečně přebít. Myslete na tuto velmi jednoduchou radu a staňte se královnou večírku!

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz