Šplhadla pro kočky a zvídavé kocoury

Obývá s vámi váš příbytek čtyřnohá kočka nebo kocour? Nevíte si rady s tím, jak vašeho miláčka odnaučit broušení drápků o váš nábytek, pohovku či koberec? Pořiďte mu jednoduché a především hravé šplhadlo, se kterým bude postaráno nejen o jeho drápky, ale i o jeho zábavu a odpočinek. Námi nabízena šplhadla pro kočky, nabízí hned několik funkcí najednou. Slouží jak prolézačka, příbytek ve kterém může mazlíček složit svou hlavu a také jako škrabadlo, které poslouží kočičím drápkům. To vše získáte v jednom jediném produktu, kterým je právě šplhadlo pro kočky, které se stane dominantou vašeho interiéru.

Šplhadla pro kočky s sebou nesou spoustu výhod

Šplhadla pro kočky by se měli stát nedílnou výbavou každého kočičího pána. Majitel by si měl uvědomit důležitost tohoto zařízení a pořídit si ho rovnou se samotnou kočičkou. Pokud se ovšem pro nákup šplhadla rozhodujete až nyní, kdy vám kočka neustále škrábe do koberce či pohovky, s nákupem neotálejte, investice se vám mnohonásobně vrátí zpět. Šplhadla pro kočky nabízíme hned v několika variantách, přičemž mezi oblíbené patří zejména ta, která mají na svém vrcholku domeček pro klidný spánek kočky. Na šplhadlech ovšem nechybí ani roztodivné babulky a spousta dalších vymožeností, které nenechají vašeho mazlíčka chvíli v klidu. Mějte ovšem na paměti, že šplhadla pro kočky slouží primárně ke zdravému broušení drápků vašeho domácího mazlíčka.

Šplhadlo nahradí přírodní podmínky

Kočka si své drápky nebrousí z dlouhé chvíle, nýbrž ze zdravotních důvodů. V přírodě by si kočka vystačila s kmenem, o který by své drápky obrousila raz dva. Doma jí ovšem tyto přírodní podmínky musíme vynahradit právě šplhadlem, které obrousí její drábky a vám zachrání koberce a čalounění. V našem sortimentu šplhadel pro kočky si navíc máte možnost vybrat z obrovské škály druhů. Je pouze na vás a také na vaší kočičce, jakému šplhadlu dá přednost. Nedílnou součástí našeho sortimentu je i velký výběr barev jednotlivých šplhadel, tudíž se můžete řídit i designem interiéru, ve kterém se šplhadlo bude nacházet.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz