Snubní prsten na zakázku jako pravý důkaz lásky

Svatba je pro ženu jedním z nejdůležitějších dnů v životě, mnohé se na něj chystají už od dětství a sní o tom, jaký bude. Co je úkolem muže, tedy kromě toho, aby se dostavil a tvářil se šťastně? Určitě se většina žen shodne, že je to právě snubní prsten. Neměl by být ledajaký, vybraný v jakémkoliv klenotnictví na cestě z práce, takže, pánové, dejte si záležet!

Jak snubní prsten vybrat?

Pokud si troufáte na překvapení, rozhodně si nechte poradit zkušenými. Vezměte s sebou třeba kamarádku nebo se spolehněte na klenotníka, který vám snubní prsten na zakázku vyrobí. Proč si nechat prsten vyrobit? Tak v první řadě získáte originál, na míru vyrobený, pro ženu to může mít často velký význam, dáte jí tak najevo, že je pro vás jedinečná.

Jaké materiály jsou in?

Nenechte se příliš ovlivnit aktuálním módními trendy, každá doba má své, ale prsten (stejně jako vaše manželství) má vydržet až do konce, na tom co se právě nosí tedy příliš nezáleží. Prsten se musí líbit vám a vaší budoucí manželce, na ničem jiném nezáleží. Nejste-li se schopni rozhodnout zda bílé či žluté zlato, pak zvolte kombinaci těchto dvou materiálů. Pod šikovnými prsty klenotníka může vzniknout skutečný skvost. Je libo trochu luxusnější verze prstenu? Nechte si do prstenu zasadit drahé kameny, mohou být samozřejmě jen v dámském snubním prstenu.

Vyplatí se snubní prsten na zakázku?

V první řadě je třeba si říci, že peníze by v tomto případě neměly hrát hlavní roli, i tak je ale jisté, že na každou svatbu mají lidé nějaký rozpočet. Pokud se rozhodnete pro snubní prsteny na zakázku vyrobené, pak nemusíte nutně zaplatit o tolik více, než když vyberete některý ze stálé nabídky v běžném zlatnictví. Vždy záleží na složitosti výroby, zvolených materiálech a dalších parametrech. Předem se tedy určitě nevzdávejte možnosti mít svůj prsten na míru a poptejte nezávazně prsteny u dobrého klenotníka.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz