Snazší start pro mladé talenty? Vstup do showbyznysu jim umožní Nemoros

O hvězdné kariéře v showbyznysu sní nejeden umělec, ale cesta k úspěchu je trnitá. Dostat se na výsluní zvládne jen málokdo. Touží vaše nadaná ratolest po kariéře v hudební branži, ale nedaří se jí prosadit? Nebo jste začínající umělec, který na své kvality neumí upozornit veřejnost? Nezoufejte, nic není ztraceno! Překonat nelehké začátky totiž mladým talentům umožňuje produkční agentura Nemoros. Díky spolupráci s ní rozvinete své nadání a nastartujete úspěšnou kariéru.

Proč Nemoros pomáhá mladým? Za vším stojí ředitel!

Se záměrem pomoci mladým talentům přišel sám zakladatel a ředitel produkční agentury v jedné osobě Roman Rossi. Vedly ho k tomu osobní zkušenosti z mládí, kdy hrál s kamarády v kapele. Během svého života poznal úskalí hudební branže jak z perspektivy interpreta, tak i producenta. Dobře tedy ví, s čím se začínající umělci potýkají a co pro svůj rozvoj potřebují.

Tip redakce:  Optimalizace pro vyhledávače

Jaké výhody spolupráce s agenturou přináší? Třeba uplatnění v zahraničí

Důvodů pro navázání spolupráce s Nemoros je celá řada. Jedná se o zavedenou produkční agenturu působící ve svém oboru už od roku 2006. Zastupovaným umělcům poskytuje širokou škálu jednotlivých služeb i komplexní servis. Ten kromě nahrávacích a vydavatelských služeb zahrnuje mnoho dalších aktivit. Jedná se kupříkladu o choreografii, speciální výuku POP zpěvu, služby filmového a fotografického studia, pořádání koncertů a zapůjčení hudební aparatury na ně, booking či PR. K nejvýznamnějším přednostem hudební agentury Nemoros však patří řada zahraničních kontaktů. Díky tomu mohou zastupovaní umělci prorazit také v zahraničí. Příkladem mladé hvězdy, která díky Nemoros nachází tuzemské i zahraniční angažmá je zpěvačka Elis Mráz. Pro všechny hudební interprety a skladatele je rovněž velmi potěšující fakt, že se Nemoros propojil s významným americkým hudebním vydavatelstvím KOBALT. Dochází proto k jedinečnému zefektivnění výběru poplatků z autorských práv. Zastupovaným hudebníkům se tak navýší příjmy a jejich dílo bude možné zakoupit po celém světě.

Tip redakce:  Telly - nová tvář dřívější DIGI TV

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz