Směnárna Praha 1 AuraAktiv nabízí nejlepší kurzy

Potřebujete směnit peníze na cestu do zahraničí? Nebo jste se vrátili do Čech a rádi byste vyměnili zahraniční měnu za české koruny? Směnárna Praha 1 AuraAktiv vám nabídne ty nejlepší kurzy. Má širokou nabídku měn a určitě zde tak pochodíte lépe než třeba v bance či v jiné směnárně. Při výběru směnárny se navíc vyplatí dát pozor, protože především v hlavním městě často narazíte na místa, kde vám naúčtují vysoké poplatky.

Nahlédněte do kurzovního lístku

Pražská směnárna AuraAktiv má ve svém kurzovním lístku nejen měny jako euro, americký dolar či britská libra. Seženete zde také švýcarské franky, japonské jeny, švédské koruny, ruské rubly, maďarské forinty, singapurské dolary, izraelské šekely a mnohé další (i více exotické) měny. Celou směnu zde provedete za velmi výhodných podmínek. Aktuální kurzovní lístek pak naleznete přímo na webových stránkách smenarna-praha-1.cz a zde se můžete přesvědčit, že jsou nabízené podmínky opravdu nejlepší.

Tip redakce:  Registr nebude hrát žádnou roli

Směnárna Praha 1 má bohaté zkušenosti v oboru a vaše peníze jsou tak rozhodně v dobrých rukách. Jakmile překročíte částku 25 000 Kč, získáte na nákup i prodej výhodnější kurz, takže ať už se chystáte na pracovní cestu do zahraničí, na dovolenou nebo berete zahraniční měnu jako investici finančních prostředků, které máte v rozpočtu navíc, nevyplatí se zbytečně šetřit. S výhodnějším kurzem totiž můžete výrazně ušetřit. Stálí zákazníci směnárny mají spoustu výhod, pro které se vždy vyplatí sem zajít.

Kde se Směnárna Praha 1 AuraAktiv nachází

Tuto směnárnu naleznete v hlavním městě na dvou pobočkách. Můžete ji navštívit nedaleko centra v ulicích Široká a Politických vězňů. První pobočka v ulici Široká je pro vás navíc otevřena i o víkendu, takže peníze si můžete směnit opravdu kdykoliv a nutně nemusíte čekat do pondělí. V jiné pražské směnárně rozhodně nenajdete výhodnější kurzy než tady. S personálem směnárny se navíc pohodlně domluvíte, i když jste například cizinci, protože obsluha hovoří plynně česky, anglicky a rusky. Při návštěvě hlavního města a potřebě zahraniční měny sem určitě zavítejte.

Tip redakce:  Teambuliding je tou nejlepší investicí

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz