Směnárna Praha 1 Aura Aktiv vám zajistí peníze nejen na dovolenou

Potřebujete-li hotovost na cesty do zahraničí, je ideální navštívit směnárnu hned v Čechách a směnit si potřebné peníze. Směnárna Praha 1 Aura Aktiv, která nabízí jedny z nevýhodnějších kurzů v republice, je rozhodně sázkou na jistotu. Směnárna má hned dvě pobočky a bez problémů zde směníte i měny, které jsou poměrně vzácné a v Čechách jsou tak k dostání spíše sporadicky. Má určitě širší sortiment než další směnárny a než většina bank.

Výhodná směnárna? Praha 1 vám ji nabídne v samotném centru

Směnárna Aura Aktiv je dlouhodobě zavedená a má na pražském trhu několikaletou tradici. Pro její dobrou pověst a pozitivní reference ji navštěvují zákazníci z celého světa, kteří zavítají do Čech a chtějí zde směnit své peníze. Praha je totiž rájem turistů a výměna peněz ve směnárně je často mnohem výhodnější než výběr z bankomatu (zde závisí především na bankovních poplatcích a na kurzu vaší banky). Ve směnárně navíc peníze získáte tak, jak potřebujete. Můžete si je rozdělit na ideální množství bankovek a mincí.

Tip redakce:  Hledá se pes Adélka - Telefon 777037579

Směnárna Praha 1 Aura Aktiv se nachází na dvou adresách. První pobočku naleznete v ulici Politických vězňů, druhou v ulici Široká. Obě pobočky se nacházejí v centru města, v blízkosti Václavského a Staroměstského náměstí, nemůžete je tak při cestě centrem minout.

Co nabízí směnárna Aura Aktiv

V této směnárně na vás čeká nadstandardní servis. Kromě směny mincí a bankovek zde nabízejí také odborné poradenství. Postará se o vás ochotný personál, jehož pracovníci plynule mluví několika jazyky. Jsou vyškoleni Českou národní bankou. Dočkáte se zde tak opravdu férových podmínek, na rozdíl od některých jiných směnáren v Praze, které se na vás budou snažit jenom zbohatnout.

Čekají zde na vás také zajímavé slevy, pokud přijdete s vytištěným kuponem, který si můžete stáhnout na webových stránkách. Také dosáhnete na výhodnější kurzy, pokud směníte větší množství peněz. Navštivte směnárnu Aura Aktiv osobně a informujte se o aktuálním směnném kurzu pro vaši vybranou měnu.

Tip redakce:  Střední škola cestovního ruchu ARCUS

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz