SmartPIG vás naučí šetřit

AktualityCZ ZpravyCZ

SmartPIG vás naučí šetřit

Zarážející pravdou zůstává, že jen hrstka lidí umí skutečně obratně hospodařit s financemi a má stavební spoření či ukládá jiným způsobem. To je důvodem, proč je tolik zadlužených lidí, kteří bojují na hranici bídy. Platíme za elektřinu, telefon, plyn, nájem, ale na sebe myslíme až v poslední řadě.

Zaplaťte nejdřív sobě!

Už investor, podnikatel a spisovatel Robert T. Kiyosaki nabádal, abychom sami sobě odložili nějakou část z každé výplaty. Většina lidí odpoví, že nemůže spořit, protože už nemá z čeho. Ale v případě, že nám skočí nutnost zaplatit poplatky tak ty peníze prostě odněkud „vyštracháme“. Tady to spíš zavání tím, že pokud si myslíme, že nemáme na to, abychom si odkládali něco bokem, tak to tak prostě bude. Možná, že motivace je přesně to, co lidem chybí. Přáli byste si nové auto, dovolenou snů, novou kuchyňskou linku nebo snad rovnou rekonstrukci bytu? Vytyčte si cíl a denně ho mějte na paměti a ještě lépe na očích!

Revoluční řešení vašeho spoření

Tady přichází na řadu SmartPig – váš kamarád v podobě růžového prasátka. Už jako děti jsme se přece učili spořit drobné do prasátka. SmartPig nabízí alternativu k impulzivnímu a nepromyšlenému nakupování na pofiderní půjčky. Prasátko motivuje uživatele k zodpovědnému přístupu k financím a snaží se maximalizovat výhodnost nákupního cíle. Změní váš pohled na plánovaný nákup a účelové spoření. Navíc poskytuje bezkonkurenční podmínky, pokud si budete chtít peníze vypůjčit. Prioritou prasátka však je 50% si uspoř a 50% si můžeš za odměnu půjčit.

Jak si založit spořicí účet SmartPig?

Účet je zdarma a bez poplatků. Jediným vaším výdajem stejně, jako u stavebního spoření je první vklad v minimální výši 100Kč. Pokud využijete Smart Pig jako spořicí účet, ušetřené prostředky se vám zhodnocují podle aktuální úrokové sazby – momentálně činí roční úroková sazba 2,1 p.a. Vaše úspory nejsou vázány žádným termínem – nejedná se o termínovaný spořicí účet.

watering can pouring molten gold

Spořicí účet SmartPig

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz