Sháníte v Chorvatsku levné ubytování? Ostrov Krk otevírá apartmány, kempy i mobilhomy

Letní sezona je už za dveřmi. Mrazivé dny se nám končí, jarní příroda nesměle vystrkuje růžky a děti už se těší na konec školního roku. Odměňte sebe i své ratolesti včasnou objednávkou dovolené u moře. V případě, že sháníte levné ubytování, ostrov Krk nabízí mnoho variant pro dobrodružné povahy i náročné turisty. Nocleh v karavanu, stanu, mobilním domě lze zkombinovat s ubytováním v apartmánu. Záleží na kondici a věku turistů, již si chtějí užít tu pravou dovolenou bez starostí, v pohodlí, nebo naopak chtějí zažít trochu trempské turistiky u Jadranského pobřeží.

Zajistěte si apartmány Krk – Chorvatsko nabízí nespočet ubytovacích variant

Bydlení v soukromí poskytují apartmány Krk. Chorvatsko je proslulé svojí pohostinností a vstřícným přístupem k turistům. Objednávkou apartmánu máte jistotu vybavených ložnic s kuchyňkou, toaletou a koupelnou. Pokud ještě včasnou objednávkou vychytáte balkon s výhledem na moře, vaší dovolené už budou chybět pouze dobrá nálada, plavecké úbory a opalovací krémy. Nečekejte na poslední volné termíny, včasným objednáním máte jistotu nejširšího výběru v levnějším módu než při zajišťování ubytování na poslední chvíli.

Tip redakce:  Darujte let balonem, hodnotný dárek, na který se nezapomíná

Oblíbené jsou rovněž mobilní domy Chorvatsko

Kdo touží po soukromí a bydlení několik kroků od pláže, pro něj jsou ideální mobilní domy. Chorvatsko se přizpůsobilo požadavkům přijíždějících turistů, a proto jsou v ubytovacích nabídkách zařazeny kempy se stany a mobilními domy. Výhodou je dostatek soukromí a velice blízká vzdálenost od mořského pobřeží. Mobilhomy v kempech na jadranském pobřeží naleznete v kempech na ostrově Krk, Staré Bašce i Zablači. Kempingové rezorty mají hodnocení několika hvězdiček a dají se vybavením přirovnat hotelovým areálům.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz