Se závěrečnou vizitkou vašeho studia pomůžou supervazby!

Končíte studium a potřebujete vytisknout a svázat vaši závěrečnou práci? Ať už jde o bakalářskou práci, diplomovou práci nebo disertační práci, nic není problém. Množství je jen na vás.

Jak to funguje?

V nabídce najdete tisk, vazbu desek i vázání celé práce. Výhoda je, že pokud potřebujete více času na celou práci, je možné objednat desky dopředu a potom je nechat svázat najednou. Supervazby mají pobočky po celé České republice. Vazba a tisk bakalářských prací Praha je možná na čtyřech pobočkách. Zajistí to Dejvice, Holešovice, Vinohrady a Anděl. Všechny pobočky najdete buď blízko fakult, nebo metra. Desky můžete vybírat vínové, tmavě modré, černé nebo tmavě zelené. Rychlost dodání se pohybuje od jednoho do pěti dnů, záleží na vás, jak moc spěcháte a kolik máte času. Ideální na tom všem je, že si vazbu i tisk můžete objednat online z počítače nebo dokonce i z mobilu. O průběhu celé práce pak dostanete sms zprávu.

Tip redakce:  Perfektně zorganizovaná akce? Nepodceňte sílu profesionální audiovizuální techniky

Co vše se dá vázat a tisknout?

Potřebujete-li jen tisknout nebo jen vázat anebo oboje najednou, obraťte se na supervazby.cz. Vazba diplomových prací Praha i tisk diplomových prací Praha nabízí stejné pobočky jako u bakalářských prací nebo disertačních prací. Pokud nemáte čas na vyzvednutí své práce, stačí si ji nechat poslat kurýrní službou z centrální pobočky.

Vazba a tisk disertačních prací Brno, vazba a tisk diplomových prací Brno anebo bakalářských prací Brno umožňuje podobné podmínky jako v Praze. Pobočka pro vyzvednutí je blízko Masarykovo univerzity Brno. Desky jsou v imitaci kůže, a to barvy černé, vínové nebo tmavě modré. Potisk je vyryt do desek.

Ostrava navíc dává výběr více barev – červená, modrá, černá, vínová nebo šedá. Vazba a tisk bakalářských prací Ostrava, vazba a tisk diplomových prací Ostrava vám zjednoduší závěr studia se supervazbami.

Tip redakce:  Rok 2016 a změny v účetnictví i daních

Obraťte se na supervazby a v klidu dokončete studium.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz