Sapeli EXPO představilo novinky pro rok 2020

Sapeli představilo v rámci svého veletrhu Sapeli EXPO novinky pro rok 2020. Akce se uskutečnila v jihlavském sídle výrobce a byla určeno zejména pro obchodní partnery a dodavatele. S novinkami pro letošní rok se zákazníci mohou postupně seznamovat v Sapeli Pointech a Sapeli Centrech, které jsou k dispozici po celé České republice. 

Společnost reaguje na aktuální trendy v interiérovém designu, a tak přichází s novou strategií pro kategorii bílé barvy a změnami a novinkami v dýze. Svůj prostor dostává rovněž řada nových technických vychytávek a vylepšení. Ty se týkají jak bezpečnostních dveří, tak programu celoskleněných dveří Sapglass, posuvných systémů a doplňků. 

Součástí Sapeli EXPA nebylo jen představení novinek pro rok 2020, ale i shrnutí výsledků hospodaření za loňský rok a plány pro rok 2020. Sapeli dalo jasně najevo, že ačkoliv se snaží přiblížit českému spotřebiteli, vyhovět jeho požadavkům a přáním a přináší mu aktuální designové trendy, stále dbá na pečlivost a poctivost zpracování dveří a poskytování prvotřídního servisu. 

„100 let zkušeností nás naučilo, jak vyrobit poctivé dveře, ale tím naše práce rozhodně neskončila. Kombinací poctivé truhlařiny a nejmodernějších technologií se každoročně snažíme reagovat na podněty architektů i bytových designérů a ani rok 2020 není výjimkou. Věříme, že touto úzkou spolupráci s opravdovými odborníky ve svém oboru nabídneme zákazníkům to, co hledají a díky profesionální montáži zajistíme v jejich domácnostech klid a bezpečí,“ komentuje Marek Sedlák, obchodní ředitel společnosti Sapeli.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz