Samolepky na kolo aneb jak zkrášlit svůj bike?

V žádném případě nemůže být pochyb o tom, že cyklistika patří mezi nejhezčí a nejpopulárnější sporty na světě. I když to tak na první pohled nemusí vypadat, v jízdě na kole se najdou úplně všichni bez ohledu na věk, tělesnou konstituci nebo fyzickou kondici. Záleží totiž pouze na vás, do jaké formy cyklistiky se vydáte a zda budete spíše amatéry nebo se z vás budou chtít stát profesionálové. V každém případě byste neměli zanedbávat zkrášlení vašeho bicyklu, abyste se odlišili od ostatních cyklo nadšenců. K tomu pomůžou samolepky na kolo.

Přebarvení celého rámu?

Jednou z nejčastěji používaných možností zkrášlení jakéhokoliv bicyklu jsou samolepky na kolo, které můžete bez větších obtíží nalepit prakticky kamkoliv. Typickým místem jsou přední vidlice, zadní vidlice nebo samotný rám kola. Použití samolepky je totiž levným a relativně jednoduchým příkladem vylepšeného bicyklu. Mnozí z vás by sice mohli namítat, že při zákaznických úpravách je možné přebarvit celý rám kola, nicméně tato činnost je finančně i časově velmi náročná.

Tip redakce:  Chcete být během zimy v teple? Kupte si vyhřívané zboží!

Samolepky chrání před poškozením

Samolepky na rám kola však můžete použít nejenom jako způsob jednoduchého a rychlého zkrášlení bicyklu, nicméně lepivé obrázky mají překvapivě velký vliv na ochranu rámu před poškozením. Samolepky jsou totiž vyrobeny z pevného a odolného materiálu, takže obstojí nejenom před škrábanci, ale také před bahnem a prachem. Jakmile máte na rámu nalepenou samolepku, pak si buďte jistý, že kov pod ní neutrpí žádné fyzické poškození.

Nezapomeňte na bezpečnost

Cyklistika je sice krásný sport, ale na druhou stranu dokáže být hodně nebezpečná. Jako účastníci silničního provozu byste pochopitelně měli dodržovat nejenom silniční předpisy, ale také byste měli nosit helmu. I tu si můžete vylepšit prostřednictvím originálních samolepek, které se dají pořídit za pár korun. Samolepky na helmu vás odliší od ostatních cyklistů, a navíc díky nim můžete ochranu sladit s designem vašeho jízdního kola.

Tip redakce:  Fén na vlasy – tipy a triky

Je celkem jedno, zda začínáte s cyklistikou nebo patříte mezi profesionály, protože byste na zkrášlení svého biku neměli zapomínat. Nejlepším způsobem vylepšení je použití odolných samolepek.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz