Rozkládací válendy jsou praktickým a estetickým nábytkem

Máte-li doma nedostatek prostoru anebo toužíte po pohodlném gauči pro hosty, jsou rozkládací válendy ideální volbou, která naplňuje všechna praktická a estetická očekávání. Takové pohovky se vejdou do obývacího pokoje, dětského koutu, případně si najdou své místo na chalupě či na chatě. Jednoduchým manévrem z pohodlné sedací soupravy vytvoříte lůžko, jež může sloužit členům domácnosti i pozvaným návštěvníkům.

Do volného prostoru se vejdou rohové rozkládací válendy

 

Rohy místností bývají většinou volné, jejich užitečnost však umně dotvoří pohodlné a praktické rohové rozkládací válendy. Stejně tak se rozkládací válendy pohodlně vejdou do místnosti, jež neoplývá dostatkem prostoru. Gauče, jež jdou snadno rozložit, má snad každá domácnost. Rozkládací válendy využijí samotáři obývající domácnosti menších rozměrů, stejně jako je ocení početné domácnosti, kde se počítá s každým lůžkem, tedy i rozkládací válendou.

Rozkládací válendy mají různé potahy. Vyrábějí se s koženým i textilním čalouněním a v nabídce jsou rozmanité vzory a barvy. Bílé rozkládací válendy těžko pořídíte do dětského pokoje, stejně jako kožený potah se nehodí do bytu, který obývají spolu s vámi ještě čtyřnozí mazlíčci. Rozkládací válendy disponují úložným prostorem, do nějž se vejdou peřiny, polštáře a nutný textil. Nezavrhujte tyto pohovky ani v případě, že často pobýváte v kanceláři. Vždyť i pracující inteligence se potřebuje po obědě natáhnout, pokud jí to pracovní povinnosti dovolí. Rozkládací gauče ocení i pracovníci v dílnách a průmyslovém provozu. Není nad to vychutnat si ranní kávu či pauzu na oběd v pohodlné sedačce, která jde navíc rozložit pro odpočinek po práci. Pohodlný odpočinek a relaxaci na pracovišti by mohli mít zaměstnavatelé na zřeteli…

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz