Rockshop – investice do minerálů

Dnes již každý ví, jak je koruna nejistá, proto často přemýšlíme, do čeho investovat a uložit tak naše peníze do budoucna, například pro děti tak, aby neztratily svou hodnotu a dali jste jim prostě „co nejvíc“. Klasická investice do zlata či cenných papírů nepřekvapí nikoho, ale slyšeli jste už o investici do minerálů? Pokud chcete investovat, či jste pouze fanda – navštivte rockshop a vyberte si.

Investiční kameny či pouhá spekulace?
Samozřejmě, investiční minerál by měl vypadat naprosto bez jakékoli vady – a to nejen vady viditelné okem – vždy si kameny raději nechejte zkontrolovat odborníkem. Na našem trhu je spousta takzvaných „obchodníků“, kteří čekají na svou příležitost a na člověka neznalého, který problematice nerozumí a koupí nekvalitní či poškozený vzorek. Raději vsaďte na ověřený rockshop, který je zárukou kvality.

Levné vzorky – vhodná investice?

Tak tohle nemusí být vždy pravda – i levné vzorky jsou docela dobrou investicí, jelikož se jedná o vcelku bezrizikovou investici. Většina českých lokalit je prakticky nevyčerpatelná – proto nakupujte, a to hlavně, když je cena nejníž. Tato cena totiž málokdy klesne a investice se vyplatí – i když už se jedná pouze o desítky či stovky korun. Ale v tomto případě riskujete málo peněz a takový estetický vzorek se prodá prostě vždycky.

Drahé minerály – vyplatí se jejich investice?

Pokud chcete investovat do dražšího kamene, je třeba si vybrat opravdu ten nejšpičkovější z dané lokality. Samozřejmě je docela „výhra“, pokud narazíte na minerál, jehož je omezený počet – jako například „blue cap“ z Kalifornie. V takovém případě můžete jeho cenu pří následném prodeji vyšroubovat, jelikož případný kupec nebude mít možnost jít prakticky nikam jinam. Nicméně, musíte počítat s vyšším finančním nákladem, ale můžete si být jisti, že se vám vždy několikanásobně vrátí.

A jak budete investovat vy?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz