Repase brzdových třmenů u specialistů

Repasovat brzdové třmeny se vyplatí u kamionů, autobusů, návěsů i přívěsů. Pod pojmem repase brzdových třmenů si můžete představit obyčejnou opravu, která vás vyjde mnohem levněji než kompletní výměna. Vyplatí se však kontaktovat odborníky, protože ne v každém servisu se na toto specializují. Jestliže se chcete dozvědět více, určitě navštivte webové stránky repase-trmenu.cz, kde si nejen přečtěte užitečné informace, ale rovnou se zde můžete na repasi brzdových třmenů ve svém voze objednat.

Oprava brzdových třmenů nemusí být náročná

Kompletní výměna brzdových třmenů je mnohem dražší, složitější a často i časově náročnější. Na repase-trmenu.cz mají širokou působnost téměř po celé ČR, protože jsou schopni vám třmen dodat na domluvené místo. Specializují se zde například na brzdové třmeny Knorr, Meritor, Wabco, Haldex, BPW, SAF i na brzdové třmeny osobních automobilů. Obrátit se na ně tak můžete téměř s jakýmkoliv problémem. Kromě brzdových třmenů se zaměřují také na opravu vzduchových brzd. Většinou jsou práce hotové již do druhého dne a vám tak v garáži zbytečně nestojí nepojízdný automobil. Oprava brzdových třmenů zahrnuje několik kroků.

Tip redakce:  Registrace vozidel v roce 2016 nemusí být vždy komplikovaná

Jak probíhá repase brzdového třmenu

Nejprve je nutné třmen rozebrat a poté odlitek brzdiče otryskat od rzi. Druhým krokem je lakování třmenu speciální barvou, díky níž bude po dlouhou dobu odolávat vnějším vlivům a opotřebení. Nakonec se třmen zkompletuje. Kompletace zahrnuje výměnu vnitřního agregátu za nový. Repase brzdových třmenů je u větších automobilů celkem běžná. Nemusíte se však obávat snížené životnosti třmenu. Garantujeme vám, že mezi novým a opraveným brzdovým třmenem nepoznáte rozdíl. Oba vám budou sloužit stejně dlouho. Jenom ten opravený bude výrazně levnější. Kontaktujte odborníky z webových stránek repase-trmenu.cz a nechte si vypracovat nabídku na míru svému automobilu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz