Repas turba pomáhá motoristům prodloužit životnost jejich vozidla

Motoristům, kterým dosloužilo v autě jejich turbo, a nemají potřebné finance na nové, si nemusejí zoufat. Repas turba je spolehlivou variantou za turbo nové v plnohodnotné kvalitě a za přijatelnou cenu. Okamžité řešení nabízí řidičům společnost Carbros. Stačí si jen podle výrobního štítku původního turbodmychadla vybrat turbo z katalogu na webových stránkách carbros.cz a podívat se zdali je turbo podle OEM čísla nebo VIN identifikace okamžitě k dispozici majiteli daného modelu auta. Repas turba se obvykle provádí v rámci kompletní generální opravy, při které se neopomíná ani na důležitou výměnu hřídele. Speciální přístroje hřídele turbodmychadel samostatně vyvažují. Zákazníci dostávají k repasovanému turbu jako bonus těsnění. Samozřejmostí prodeje repasovaných turbodmychadel je záruční doba dvanáct měsíců.

Tip redakce:  Nezávislé teplovzdušné topení Planar: Praktické topení do automobilů

Oleje Champion dodají vaší jízdě šťávu, a ještě šetří pohonné hmoty

I méně zkušení řidiči vědí, že bez pravidelného promazání motoru se autu nechce jet, jeho spotřeba stoupá a ve finále bez oleje může dojít k nevratnému poškození vozidla. Zakoupením oleje Champion investujete do svého automobilu minimální částku s absolutním výsledkem.

Motorové oleje Champion si pochvalují především majitelé dieselových vozů

Pravidelným vyměňováním a doplňováním oleje prodloužíte životnost svého vozu skoro za hubičku. Motorové oleje Champion se prodávají v řádu desítek korun až stokorun v závislosti na objemu kupované látky. Netroufáte-li si na výměnu oleje a olejového filtru sami, svěřte se do rukou zkušeným automechanikům. Záležitost, která trvá pár minut, ochrání vaši jízdu i samotný vůz na několik měsíců intenzivního řízení. Nečekejte na kritický moment, kdy se vám zadrhne motor, a mějte motorový olej Champion připravený v kufru pro okamžité použití.

Tip redakce:  Náhradní díly Babetta na vaší motorku

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz