Renovace podlahy oživí váš domov

V minulých týdnech jsme doma trávili více času, než bychom chtěli. Možná jste nahlédli na domov kritickým pohledem a uvažujete o rekonstrukci. Začít se má od podlahy. Ta zabírá opravdu výraznou plochu a ovlivňuje atmosféru celého domova. Pokud máte navíc dřevěnou podlahu, tak můžete jásat. Nemusíte jí měnit za novou, ale dopřát jí rekonstrukci. 

Renovace podlahy se vyplatí 

Připadá vám, že dřevěná podlaha už ztratila svoje kouzlo, materiál je nevýrazný, smutný a působí staře? V tom případě omlazení přinese renovace podlahy. Ta vás vyjde levněji, než nákup nové podlahy. Navíc pokud bude renovace provedena odborníky, vydrží na dalších 15-20 let! 

Podlaháři z firmy Podlahy Praha s.r.o. za vámi přijedou a zkonzultují situaci. Dále připraví renovaci podlahy na míru přímo vaší domácnosti. Provádí všechny nutné procedury, mezi které patří vyrovnání podkladu (pokud je třeba), moření, přebroušení a finální úpravu laky či oleji. Tito odborníci používají moderní přístroje a ekologické materiály, které nebudou zatěžovat váš domov. 

Renovace parket je nejpřirozenější oprava 

Parkety jsou součástí mnoha domácností. Určitě budete překvapeni, jak krásně mohou vypadat po renovaci, kdy se naplno ukáže přirozená kresba dřeva. Odborníci z Podlahy Praha, s.r.o. k vám v případě zájmu o renovaci parket bezplatně přijedou a obhlídku a konzultaci. Vyslechnou vaše přání a budou se snažit vyjít vstříc vašim požadavkům. Vypracuje cenovou nabídku a poskytne všechny potřebné informace. 

Broušení parket udělá ze staré podlahy novou 

Parkety trápí hlavně opotřebení, poškrábání, špína a zastarání povrchové úpravy. To vede ke ztrátě svěžího vzhledu. Řešením je broušení parket, které vrací původní lesk a pocit novosti. Je to velmi přirozený proces, který z podlahy odebírá pouhý 1mm, ale výsledek je obrovský. Díky broušení podlaha prokoukne, zvýrazní se přirozené odstíny dřeva a odstraní se neestetické povrchové nedokonalosti. 

Renovace a broušení parket lze provádět i ve větších prostorách, jako jsou školy, kanceláře i hotely, kde je odborník následně ošetří s ohledem na vytíženost. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz