Reklamní propisky se dostali do povědomí mnohým zákazníkům

Každý podnikatel rozhodně zažil období, kdy se jeho firmě nedařilo tak, jak by si on sám představoval. Špatně zvolená marketingová strategie a především reklama cílená na potencionální zákazníky ne vždy dopadne podle očkovávání ředitele a tak se firma na nějakou dobu může dostat do nemilé finanční tísně, kdy prodeje jednoduše váznou. Jak z toho ven? Přesně taková otázka mě napadla před pěti lety, kdy jsem měl menší problém s prodejem našeho sortimentu zboží. Známý, který je rovněž také podnikatelem a má již velmi prosperující podnik mi tak vnukl nápad, že bych se měl více zaměřit na reklamu kolem sebe a nabídnout třeba svým zákazníkům malé a milé reklamní propisky, na nichž bude samozřejmě hrdě viset logo naší společnosti. Tento nápad mě mile překvapil a řekl jsem si, že hroší situace než je nyní snad již nastat nemůže a tak jsem investoval do reklamních předmětů, které jsem nabízel svým klientům, ale pozor rovněž i svým zaměstnancům a významným obchodním partnerům. Tržby se kupodivu opravdu zvedali směrem nahoru a já se nestačil divit.

Tip redakce:  Analýza konkurence posílí vaši pozici na trhu

Psací potřeby se vždy hodí, to je mé motto!

Je jasné, že v každé společnosti, ale i domácnosti je vždy o kvalitní psací potřeby nouze. Nejednou jsem již já sám hledal pero či propisku, se kterou bych mohl podepsat obchodní kontrakt. A tak jsem podle mého názoru uhodil hřebíček na hlavičku a investicí do reklamních potřeb tohoto druhu jsem zvedl svou prestiž a zároveň pomohl celé řadě lidí vyřešit jejich problém s nedostatkem propisek a per. Mým mottem tak je, že kvalitní psací potřeby se vždy hodí.

Kovové propisky vypadají luxusně a jsou za velmi příznivé ceny

Kovové propisky, které jsem si nechal zhotovit na míru s logem mé společnosti, vypadají

Tip redakce:  Zentiva ocenila mladé vědce z The PARC

opravdu velmi skvostně. Málokdo by jejich prodejní cenu odhadl na tak nízkou hranici,

za kterou jsem je pořídil. Co se týče jejich výdrže a především kvality, ovšem musím

uznat, že lépe jsem již své volné peníze investovat nemohl. Dnes již kromě propisek,

těším své klienty a zaměstnance i celou řadou dalších reklamních předmětů, které každý měsíc rapidně zvyšují mé tržby.  

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz