Reklamní předměty s potiskem pro malé i velké zákazníky

Před třemi lety jsem se na mateřské dovolené rozhodla, že bych mohla začít za pomoci svého muže podnikat s dětským sortimentem. V plánu jsem měla nejprve otevřít malý obchůdek se základními potřebami pro nejmenší, které ocení každá maminka. Můj muž mi byl velkou oporou a i přes počáteční velmi umírněný zisk, neztrácel hlavu a vřele mě v mém podnikatelském nápadu, který měl zacelit díru na trhu v našem městě, podporoval. Kromě podpory mi rovněž i vnukl celou řadu dobrých nápadů, se kterými bych mohla dosahovat větších zisků, přičemž se jeden z těchto nápadů opíral o reklamní předměty s potiskem, kterými bych mohla potěšit jak ty nejmenší zákazníky, tak i jejich rodiče, kterým je můj obchůdek určen zejména. Oslovila jsem tak společnost, která se výrobou reklamních předmětů s potiskem zabývá a skvělý dárek pro zákazníky a odběratele byl na světě.

Reklamní předměty s potiskem zákaznice milují

Mezi mé zákazníky patří zejména maminky a někdy i tatínkové, kteří jsou vysláni právě svými ženami na nezbytný nákup potřeb pro jejich děti, tudíž jsem se při výběru vhodných reklamních předmětů s potiskem opírala zejména o to, kdo tvoří největší část mých nakupujících. Tomu jsem přizpůsobila jak barvu reklamních předmětů, tak i styl a dokonce i mé firemní logo, které zdobí půvabný kočárek ve sladkých barvách. Reklamní předměty s potiskem jsem posléze začala rozdávat právě mým stálým zákaznicím a také i jejich dětem. Reklamní propisky, žetony do nákupních košíků či půvabné klíčenky mé zákazníky zaujali natolik, že můj obchod doporučili svým známým, dalším nastávajícím maminkám či kamarádkám z baby plavání a můj obchod tak od té chvíle nikdy nebyl prázdný.

Svůj obchůdek již sama nezvládám

Situace v mém obchůdku je nyní taková, že díky tomu, že jsem investovala do reklamy a reklamní předměty s potiskem se velmi rychle uchytily mezi mými zákazníky, musela jsem nedávno přijmout rovnou dvě prodavačky, jelikož jsem již nestíhala prodávat, plnit objednávky a do toho pořizovat nové zboží. Jednoduše řečeno, se nám daří velmi dobře a obchod prosperuje. Po mateřské se tedy rozhodně do svého stávajícího zaměstnání na pozici účetní rozhodně nevrátím a ba naopak budu přemýšlet o rozšíření svého podniku o e-shopu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz