Razítka, štočky, potisk látek a dřeva sdružuje praktická CNC výroba

Grafická studia, která jsou zaměřena na potisk textilií a papíru, nejsou všemocná. Někdy si jejich zákazníci přejí neobvyklé práce, kam spadá gravírování kuličkových per, potisk dřeva nebo plastu. S tím si běžný tiskařský stroj neporadí, ovšem CNC výroba je na tyto atypické činnosti specializována. CO2 laser je důmyslný stroj, díky němuž lze nejen gravírovat, ale i ořezávat. Další možnosti CNC výroby zahrnují i nedoceněné vypalování s pomocí horkého drátu do materiálů, jako je kov či dřevo.

Potřebujete výrobky, které se běžně neprodávají? Zkuste CNC práce  

CNC práce jsou hodně nápomocny kutilům, automechanikům nebo třeba běžným modelářům, kteří shánějí konkrétní součástku, a ta není nikde na trhu k mání. Pokud nemáte 3D tiskárnu, jež už dokáže zázraky, můžete zkusit CNC práce. Jsou levnější a cenově dostupné běžným smrtelníkům. Stojany, ložiska, hliníkové držáky ramen jsou malou ukázkou, co vše CNC práce zahrnují. Výše zmíněná grafická studia mají dostatek strojů a tiskáren pro běžnou výrobu, ale některým chybí přístroje na velkoplošný tisk. Pokud se zabýváte tiskem bannerů, plakátů a velkoplošnými motivy pouze okrajově, nemusíte si speciální tiskárnu rovnou kupovat. Obraťte se na firmu, jež zhotovuje CNC práce i v rámci velkoplošných formátů.

Tip redakce:  Svěřenský fond – Efektivní nástroj pro ochranu rodinného a firemního majetku

CNC frézka je nenahraditelným pomocníkem rukodělné činnosti

Další odbornou a užitečnou součástí CNC práce bývá CNC frézka. Potřebujete-li ofrézovat materie, jako jsou dřevo, balsa, plast, dural, uhlíky, sklolaminát, plexisklo nebo kuprexit v rámci své zájmové či umělecké činnosti, pomocnou rukou vám určitě bude frézování na CNC frézce. Po domluvě je možné si objednat i frézování oceli. Ostatní materiály se opracovávají v hrubých korunových položkách za minutu práce. 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz