Půjčovna stavebních strojů – všechno co potřebujete ke své práci

Na stavbách je zapotřebí velké množství nejrůznějších zařízení a strojů, a pokud určité práce děláte jen občas, je zbytečné pořizovat si všechny stroje nové. Půjčovna stavebních strojů vám nabízí možnost zapůjčit si jakýkoliv stroj na dobu, kdy ho budete potřebovat.

Stavební stroje a mechanizace, které se vám mohou hodit

Stačí si vybrat ze široké nabídky stavebních strojů – vibrační pěch, vibrační desky, vibrační válec, řezač spár, smykem řízené nakladače, kloubový nakladač, kolové rypadlo nebo rypadlo nakladač, hydraulické rozrušovací kladivo, paletizační vidle, vrtací zařízení, zubová nebo kombinovaná lopata. Všechna tato zařízení jsou potřeba občas na každé stavbě. Nemusíte si je všechny pořizovat – od toho je tu půjčovna stavebních strojů. Všechny stroje a zařízení jsou ve velmi dobrém stavu a půjčit si je můžete, na tak dlouho jak jen budete potřebovat.

Vibrační pěch neboli žába

Vibrační pěch neboli mechanické dusadlo se využívá pro hutnění zeminy. Stroj patří mezi hutnící stroje a své uplatnění najde tam, kde není možnost použití větší vibrační desky – což je například ve výkopech nebo v okolí potrubí. Díky svému rázovému účinku a vysoké úderové síle se hodí pro udusávání špatně zhutnitelných materiálů jako je třeba jíl. Vibrační pěch při práci nadělá pořádný rámus, a tak na jeho použití platí časové omezení pro používání v blízkosti obytných budov. Jinak jde ale o malou stavební mechanizaci a k manipulaci s ním není zapotřebí mít průkaz strojníka. V půjčovně stavebních strojů ho proto najdete a kdykoliv si ho můžete bez problémů zapůjčit.

Vibrační deska – větší brácha pěchu

Vibrační deska je obdobné zařízení vibračního pěchu – ovšem mnohem větší. Patří také mezi hutnící stroje určené pro hutnění zemin nebo živic – asfaltů. Pracovní částí stroje je ocelová nebo ocelolitinová deska nazývaná též plotna. Na té je umístěn vibrátor poháněný spalovacím motorem. Působením vibrací se deska pohybuje a vibrace současně přenáší na hutněný materiál. V půjčovně stavebních strojů si můžete vybrat z různých rozměrů šíře hutnící desky – 300x520mm, 450x550mm, 450x770mm.

Pro hutnění zeminy u nás najdete vše, co potřebuje – žádná práce ani stavební úprava nebude problém.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz