Půjčka pro začínající podnikatele se obejde bez dlouhých smluv

Nemáte rádi dlouhé čekání, přímo nesnášíte vyřizování různých formalit na úřadech a považujete právě tohle za zbytečné časové ztráty? Pokud se chystáte rozjet podnikatelský záměr naplno a hodláte prorazit ve světě, kde si musíte vše vybojovat a zakázky přijdou jen na základě předchozí dobré práce, bude zapotřebí i počáteční finanční investice. Bez peněz to nepůjde, dalo by se říci ve zkratce. Tak proč nepožádat o krátkodobou nebankovní půjčku bez zbytečného papírování?

Jednoduchá administrativa, až dvacet tisíc na vše

Úřední povinnosti zaberou dost času, a právě půjčka pro začínající podnikatele by tak měla být spíše záležitosti několika minut, že? Ano, skutečně tomu tak je, protože online řešení je vhodné pro všechny OSVČ. Nakonec, mnozí podnikatelé pracují právě s PC a internet je pro ně tedy světem, v němž se velmi dobře orientují. Home office je přeci dnešní klasika, přechází na něj stále více firem. Bez dojíždění do kanceláře a osobních schůzek se ušetří čas, který se pak může věnovat podnikání. Proč čekat, když máme rychlou síť a odpověď může přijít takřka obratem? V čem tkví největší plus takovýchto půjček?

  • Bezúčelová. Nemusíte nikde prokazovat, proč si půjčujete peníze – aneb bez účtenek i faktur.
  • Diskrétní. Obecně platí, že o úvěru sjednaném přes internet nemusí již nikdo další vědět. 
  • Jednoduchá. Žádné složité smlouvy a nekonečné věty, jen minimum podmínek a papírů. 

Rychlá výplata peněz i bez ručitele

Není důvod, abyste jako OSVČ přivedli ručitele nebo dávali hmotnou záruku. Právě naopak, podnikatelská půjčka znamená minimum náležitostí a podmínek. Nemusíte kvůli ní do banky ani zvedat telefon, ušetříte spoustu času, který lze pak věnovat osobnímu rozvoji nebo odpočinku, svým koníčkům a rodině. Základní parametry úvěru jsou jasně dané, 5 tisíc jako minimum, 20 tisíc je maximem. Splatnost v rozmezí 7 a 30 dnů. Co více ještě dodat?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz