Pueraria Mirifica

Pueraria Mirifica

Je multifunkční rostlina s blahodárnými účinky, která se nachází v severním a severovýchodním Thajsku a Myanmaru. Pueraria Mirifica účinkuje rychle, efektivně a její použití není složité. Tato rostlina je známá, již po tisíciletí pro své omlazující a adaptogenní schopnosti, pomáhá rovněž od různých obtíží. Pueraria Mirifica má nesmírně blahodárné účinky na podporu výživy ženského těla, urychluje proces posílení prsou, trvale dokáže zvětšenou velikost prsou udržet. Užití této byliny je bezpečné i u žen s rakovinou prsu. Naopak studie prokázaly, že obsažený estriol chrání před vznikem rakoviny prsu. U žen s touto nemocí byla zaznamenána nízká hladina estriolu v těle. Nejmenší výskyt rakoviny prsu byl zjištěn právě v Thajsku, kde se Pueraria Mirifica hojně užívá.

BUTEA SUPERBA

Puareria Mirifica je známa také jako Kwao Kura, tento název byl dříve využíván pro několik druhů rostlin, které mají rovněž hlízovité kořeny. Tato rostlina byla označena jako Pueraria Mirifica v létech 1952, kdy byl poprvé z ní izolován estrogenní fenol miroestrol. Jsou dva druhy kořenů Kwao Kura (červený a bílý). Bílý má vysokou koncentraci fytoestrogenů a je vhodný pro ženy. Červený obsahuje aldosteron (přírodní hormon) a je vhodný pro muže. Fytoestrogeny nalezneme v přírodě v některých rostlinách. V těle člověka pak imitují a doplňují aktivitu vlastních estrogenních hormonů. Tato rostlina obsahuje rovnou několik fytoestrogenů včetně genisteinu a diadzeinu. Ale je jediným známým přírodním zdrojem fytoestrogenu zvaný miroestrol. Ten je podobný estriolu, který je nejslabší ze tří hlavních estrogenů v ženském organismu. Fytoestrogeny lehce napodobují estrogeny lidského původu, a tím vytváří hormonální rovnováhu. Z vědeckých studií vyplývá, že všechny ženy, jenž užívaly Pueraria Mirifica zaznamenaly zhruba po 6 měsících užívání úlevu, od menopauzálních potíží (deprese, návaly horka, pocení, ztráty chuti na sex). PM se nedoporučuje užívat mladým lidem, mladším 18 let a těhotným nebo kojícím ženám.

Tip redakce:  Detoxikace těla

Větší prsa bez operace

Zkuste sílu a účinky rostliny Pueraria Mirifica. Ve světě je oblíbená jako alternativní léčba zvětšování prsou s trvalým výsledkem. Kořen Pueraria Mirifica obsahuje zhruba 13 druhů fytoestrogenů, což je přírodní verze hormonu estrogen, který se vyskytuje v ženském těle a má co dočinění s ženskostí a atraktivitou. Většího výsledku dosáhnete kombinací užití tablet, prsních sprejů a krémů. Tablety působí zevnitř, spreje a krémy aplikované přímo na prsa a dekolt, což urychlí proces a Pueraria Mirifica rychleji pronikne do prsní tkáně. Docílíte tak kýženého objemu, plnosti a krásy svých ňader.

Zbavte se problémů spojených s menopauzou

Efektivní pomoc přírodního charakteru, pro odstranění nepříjemných doprovodných příznaků spojených s menopauzou. Jedna kapsle Pueraria Mirifica denně vám pomůže s problémy, jako jsou pocení, deprese, střídání nálad, návaly, nespavost, bolest hlavy a jiné potíže.

Tip redakce:  Nová Agentura SBLIŽUJEME.CZ. Nový trend zábavy i seznámení

BUTEA SUPERBA_1

Pomocník při odstraňování strií

Krémy z řady 2GEN nebo spreje X-Treme či Ultimate vám zajistí pozitivní výsledky již za několik dní používání. Pueraria Mirifica v účinném a efektivním boji proti striím na břiše, bocích, hýždích a stehnech.

Krásná a zdravá pleť

V různých etapách života ženy, se mění její nutriční potřeby a vyžadují tedy zvláštní pozornost, v péči formou doplňkové výživy. Dochází ke snižování výživných látek, snížené hydrataci a náchylnosti k tvorbě vrásek. Dostatečná výživa, jak zvenčí, tak zevnitř je důležitá pro zachování mladistvého vzhledu a zdravě vyhlížející pokožky.

Zdravé vlasy a nehty

Vlasy jsou ozdobou každé ženy, ale bohužel ne vždy, se povede docílit krásného, lesklého a bohatého účesu. Pueraria Mirifica pomáhá zpevňovat nehty, vlasy vyhlížejí zdravým a lesklým dojmem, podporuje jejich růst.

Tip redakce:  S revolučním mikrohadříkem Actifibre je úklid snadnější

Pueraria Mirifica a její účinky

  • Zpevnění prsou
  • Zvětšení prsou
  • Podporuje a urychluje růst vlasů
  • Výrazný vliv na kvalitu pleti
  • Regenerace pokožky
  • Pomáhá při bolestech v období menstruace
  • Pomáhá při odstraňování potíží v menopauze
  • Zvýšení vaginální sekrece
  • Zlepšuje paměť

Pueraria Mirifica účinně bojuje s nepříjemnými striemi.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz