Pryč s nudnými stěnami

Máte pocit, že by váš interiér už potřeboval oživit, dodat šmrnc, probudit k novému životu? Každá místnost může být útulná, příjemná, jen je potřeba zjistit, co té vaší chybí nebo naopak přebývá. Někdy se musí začít z gruntu od podlahy, jinde stačí třeba vyměnit nebo přidat nějaký ten doplněk. Výrazným rysem každé místnosti jsou stěny, jsou tím prvním, co většinou z interiéru uvidíte, proto by neměly být nudné. Poměrně dlouho moderní bílé zdi už nejsou příliš aktuální, v současné době se používají barvy nebo i moderní tapety. Teď samozřejmě nemluvíme o zašlých omšelých tapetách, které se používaly v roce raz dva, ale o moderních barevných živých tapetách.

Tapety – řešení pro každého

Tapety na zeď jsou finančně dostupné pro všechny, jsou svěží a velmi dekorativní. Používají se hojně v moderních interiérech, kde pomáhají vytvořit skvělou atmosféru. Samotná tapeta se skládá z nosného materiálu, základního reliéfu a barevného dekoru, snadno se s ní manipuluje, stačí mít vhodné lepidlo, abyste ji nalepili na jakýkoli rovný hladký podklad. Proto se tapety používají nejčastěji na zeď, můžete však otapetovat také dveře nebo různý nábytek.

Tip redakce:  3 rady od zámečníků, které vám pomohou

Na trhu najdete tapety papírové, vliesové, vinylové a také několik druhů speciálních tapet. Výběr druhu tapety záleží do značné míry na tom, kde budete tapetu využívat. Mezi nejoblíbenější patří určitě vliesové tapety, ty se používají v obývacích pokojích, ložnicích i chodbách, mají dlouhou životnost, propouští vodní páry i vzduch a zároveň pomáhají místnost tepelně a zvukově izolovat. Snadno se lepí i odstraňují ze zdi a vyrábějí se v široké škále vzorů i barev. Papírové tapety jsou zase vhodnější do dětských pokojů. Nemají sice takovou životnost jako vliesové tapety, nicméně děti mohou tapety poškodit nebo pokreslit a vás potom nebude tolik bolet ji vyměnit. Neváhejte a pořiďte si i vy tapety do každého pokoje od Tapeta-dekorace.cz.

Tip redakce:  Zahradní grily! Co je dobré vědět při koupi grilu

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz