Pryč s nudnými stěnami

Máte pocit, že by váš interiér už potřeboval oživit, dodat šmrnc, probudit k novému životu? Každá místnost může být útulná, příjemná, jen je potřeba zjistit, co té vaší chybí nebo naopak přebývá. Někdy se musí začít z gruntu od podlahy, jinde stačí třeba vyměnit nebo přidat nějaký ten doplněk. Výrazným rysem každé místnosti jsou stěny, jsou tím prvním, co většinou z interiéru uvidíte, proto by neměly být nudné. Poměrně dlouho moderní bílé zdi už nejsou příliš aktuální, v současné době se používají barvy nebo i moderní tapety. Teď samozřejmě nemluvíme o zašlých omšelých tapetách, které se používaly v roce raz dva, ale o moderních barevných živých tapetách.

Tapety – řešení pro každého

Tapety na zeď jsou finančně dostupné pro všechny, jsou svěží a velmi dekorativní. Používají se hojně v moderních interiérech, kde pomáhají vytvořit skvělou atmosféru. Samotná tapeta se skládá z nosného materiálu, základního reliéfu a barevného dekoru, snadno se s ní manipuluje, stačí mít vhodné lepidlo, abyste ji nalepili na jakýkoli rovný hladký podklad. Proto se tapety používají nejčastěji na zeď, můžete však otapetovat také dveře nebo různý nábytek.

Na trhu najdete tapety papírové, vliesové, vinylové a také několik druhů speciálních tapet. Výběr druhu tapety záleží do značné míry na tom, kde budete tapetu využívat. Mezi nejoblíbenější patří určitě vliesové tapety, ty se používají v obývacích pokojích, ložnicích i chodbách, mají dlouhou životnost, propouští vodní páry i vzduch a zároveň pomáhají místnost tepelně a zvukově izolovat. Snadno se lepí i odstraňují ze zdi a vyrábějí se v široké škále vzorů i barev. Papírové tapety jsou zase vhodnější do dětských pokojů. Nemají sice takovou životnost jako vliesové tapety, nicméně děti mohou tapety poškodit nebo pokreslit a vás potom nebude tolik bolet ji vyměnit. Neváhejte a pořiďte si i vy tapety do každého pokoje od Tapeta-dekorace.cz.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz