Prsten s perlou by si přála i samotná Arabela

Toužíte po kouzelném prstenu, podobném, jako měla Arabela? Prsten s perlou, náušnice s diamantem, zlaté prstýnky i stříbrné masivní náramky nejsou nedostižné, jak byste si mohli myslet. Zlatnictví Kleopatra přichází s novinkami, nad nimiž zaplesá srdce marnivé dámy, jemné dívky i ženy v letech. Zakázková výroba, opravy šperků, rytecké práce, prodej broušeného skla i hodinek dělají  ze zlatnictví Kleopatra učiněný klenot vyčnívající nad běžné zlatnické řemeslo.

Dáte-li své milé prsten s perlou, už navždy bude vaše

Šperky, prsten s perlou, s přírodními a drahými kameny, zdobené náušnice, náhrdelníky a náramky učiní každou obdarovanou osobu nejšťastnější. Klenoty odpradávna patřily mezi dary, jimiž se uctívala veličenstva, tvořily obsahy klenotnic bohatých i středních měšťanů, poklady hledané v hlubinách moří obsahy kromě zlatých mincí i diamantové, zlaté a stříbrné šperky.

Prsten s perlou, královské koruny s diamanty, náhrdelníky z tepaného zlata… Cítíte nepatrný závan historie? Pojďte se přenést do současné doby a uvidíte, že i dnes takovým pokladem rozradostníte milovanou osobu, partnerku, maminku, babičku i dospívající dceru. Podíváme-li se blíže na prsteny s perlou z nabídky, nalezneme prsten s perlou a markazity, prsten s perlou a brilianty nebo bílý zlatý prsten s perlou a zirkony.

Společenské a sportovní hodinky jsou ideálním dárkem pro chlapce i muže, symbolizují jejich nezávislost a mužnost. Pokud se vašemu synkovi podařilo zdárně dokončit studia, povedl se mu mimořádný výkon anebo jej jen chcete smysluplně obdarovat, zapátrejte v nabídce hodinek. Možná si vyberete i nové nástěnné či stolní hodiny pro sebe. Vždyť doba digitalizace nutně neznamená, že by vaši domácnost nemohly rozeznívat klasické zvuky tikajících časomír.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz