Prsten s perlou by si přála i samotná Arabela

Toužíte po kouzelném prstenu, podobném, jako měla Arabela? Prsten s perlou, náušnice s diamantem, zlaté prstýnky i stříbrné masivní náramky nejsou nedostižné, jak byste si mohli myslet. Zlatnictví Kleopatra přichází s novinkami, nad nimiž zaplesá srdce marnivé dámy, jemné dívky i ženy v letech. Zakázková výroba, opravy šperků, rytecké práce, prodej broušeného skla i hodinek dělají  ze zlatnictví Kleopatra učiněný klenot vyčnívající nad běžné zlatnické řemeslo.

Dáte-li své milé prsten s perlou, už navždy bude vaše

Šperky, prsten s perlou, s přírodními a drahými kameny, zdobené náušnice, náhrdelníky a náramky učiní každou obdarovanou osobu nejšťastnější. Klenoty odpradávna patřily mezi dary, jimiž se uctívala veličenstva, tvořily obsahy klenotnic bohatých i středních měšťanů, poklady hledané v hlubinách moří obsahy kromě zlatých mincí i diamantové, zlaté a stříbrné šperky.

Prsten s perlou, královské koruny s diamanty, náhrdelníky z tepaného zlata… Cítíte nepatrný závan historie? Pojďte se přenést do současné doby a uvidíte, že i dnes takovým pokladem rozradostníte milovanou osobu, partnerku, maminku, babičku i dospívající dceru. Podíváme-li se blíže na prsteny s perlou z nabídky, nalezneme prsten s perlou a markazity, prsten s perlou a brilianty nebo bílý zlatý prsten s perlou a zirkony.

Společenské a sportovní hodinky jsou ideálním dárkem pro chlapce i muže, symbolizují jejich nezávislost a mužnost. Pokud se vašemu synkovi podařilo zdárně dokončit studia, povedl se mu mimořádný výkon anebo jej jen chcete smysluplně obdarovat, zapátrejte v nabídce hodinek. Možná si vyberete i nové nástěnné či stolní hodiny pro sebe. Vždyť doba digitalizace nutně neznamená, že by vaši domácnost nemohly rozeznívat klasické zvuky tikajících časomír.

 

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Levné ubytování pro studenty

Bydlení

Aktuality z domova partner webu Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Domácí hydratace pleti pomocí chladivé mlhy YVY® PURE.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz