Prospekt na vydávání dluhopisů pro EMTC

ČNB potvrdila společnosti EMTC – Czech a.s. prospekt na vydávání dluhopisů. Dle novely zákona o podnikání na kapitálovém trhu v současné době ČNB reguluje prodej korporátních dluhopisů pro rozvoj společností tak, aby prospekt splňoval všechny náležitosti a poskytoval o emitentovi komplexní informace v maximálním možném rozsahu. Protože docházelo k několikanásobným emisím a byly překračovány maximální možné počty investorů. ČNB tak chce zavést řád, aby ochránila investory a zpřísnila podmínky pro vydávání dluhopisů.

EMTC dluhopisy

Společnost EMTC-Czech a.s. chce prostřednictvím dluhopisů částečně financovat rozvoj společnosti a společností ve skupině. Mezi její největší a nejlépe rozeběhnuté projekty patří bezesporu Lipa Learning, která vyvíjí edukativní aplikace pro děti. Vzdělávací hry jsou oblíbené po celém světě a získávají řadu mezinárodních ocenění. Dalším projektem EMTC je Airjobs, projekt z oblasti personalistiky. V dnešní době velmi nízké nezaměstnanosti je pro firmy naprosto klíčové sehnat kvalifikované a odpovědné zaměstnance. I to je jedním z důvodů, proč EMTC spustila projekt Airjobs. Prostřednictvím dluhopisů můžete být i Vy součástí úspěchu této firmy.

Tip redakce:  Franchising: co to je a jaké jsou jeho výhody a nevýhody

Zajímají-li Vás podrobnosti, podmínky investování, hospodářské výsledky, plánované projekty atd.? Obraťte se na obchodní oddělení společnosti EMTC Czech a.s., rádi Vám vše vysvětlí a zašlou potřebné podklady.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz