Pronájem pódia, který ušetří peníze ve vašem rozpočtu

Chcete si na svou akci zajistit pódium? Pořádáte ples, firemní večírek, divadelní představení nebo nějakou menší show, na které se bez pódia neobejdete? Pak využijete pronájem pódia, kde si ho zajistíte za mnohem výhodnější cenu, než kdybyste si ho museli celé kupovat. Přečtěte si, jak pódium správně vybrat a kde si ho výhodně vypůjčit.

Pronájem pódia za dobrou cenu

Pokud si říkáte, že pronájmem pódia ušetříte, využijte služeb společnosti A-TechService, která se specializuje na celou řadu obdobných činností. Zde vám nabídnou kvalitní pódium za velmi dobrou cenu. Na výběr máte z několika různých rozměrů a samotné pódium tak můžete plně přizpůsobit možnostem svých prostor. Ať už hledáte malé nebo velké, zde si určitě vyberete. Stačí navštívit webové stránky a-techservice.cz, kde na vás čeká kompletní nabídka.

Tip redakce:  Milujete dárky? S URBANCARD jich na vás čeká nespočet

Na výběr máte z několika různých variací. Nabízejí zde pronájem pódia za velmi dobrou cenu, a to již od částky 5000 Kč bez DPH. Za tuto cenu získáte kvalitní pódium s výškou 20, 40 nebo 60 cm, jehož rozměry jsou 2×2 m. Jedná se o úsporné řešení, které se vejde téměř kamkoliv a které je vhodné pro jednoho až dva lidi. V A-TechService dále nabízejí pódia o rozměrech 2×4, 3×2, 3×4, 3×6 nebo 2×6 či dokonce 2×9 m, která můžete využít k libovolnému účelu.

Nebojte se dostupného řešení

I to nejlevnější pódium je samozřejmě certifikované a disponuje dostatečnou nosností. Má protiskluzový povrch a jeho součástí jsou též pódiové schody, černý zadní skirting nebo koberec, který je ale možné na základě vašich požadavků i odstranit. Cenu vždy platíte za samotné pódium, za jeho instalaci a případně dopravu, když o ni máte zájem. Společnost A-TechService tak nabízí komplexní služby na míru, k nimž si můžete přiobjednat například ještě ozvučení. Celou nabídku služeb naleznete na jejich webových stránkách.

Tip redakce:  Ocelové konstrukce na míru

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz