Proč si koupit finskou saunu?

Láká vás saunování? Užíváte si pravidelné návštěvy finské sauny ve wellness centrech nebo saunových světech? Dokonce jste si už i pohrávali s myšlenkou na to, jaké by to bylo, kdybyste měli saunu i doma? Mnoho z nás často zaráží myšlenka na to, že si saunu nebudeme moct dovolit, nebo že přeci jen není až tolik důležitá. My vás ale přesvědčíme o opaku a řekneme vám, proč byste si saunu koupit měli.

Budete mít své vlastní soukromí

Finské sauny jsou velmi oblíbeným způsobem relaxace po celém světě. Například ve Finsku, státu saunování, se návštěvy ve společných saunách stávají často i společenskou událostí, při níž se setkávají s přáteli i obchodními partnery. Bohužel, ne každému je společné saunování pouze v prostěradle, někdy dokonce ani v něm, příjemné. Domácí finská sauna se tak stává ideálním způsobem, jak si užívat svoji oblíbenou zábavu v pohodlí domova – navíc bez obav z toho, že vám pohledy cizích očí nejsou příjemné. Ve své vlastí sauně budete jen vy tím, kdo rozhodne, co se v ní bude dít. Můžete zde mluvit s přáteli, relaxovat s partnerem, nebo si užívat trochy klidu o samotě. Navíc se vám nestane, že vám nebude vyhovovat teplota či vlhkost vzduchu. Tu si nastavíte sami dle svých preferencí.

Tip redakce:  Bydlete v prosvětleném mezonetu jen kousek od Plzně

Jste pánem svého času – saunujte se kdykoliv

Při návštěvách veřejných saun musíte počkat na otevírací dobu, přijít, zaplatit, po saunování se obléct, uklidit po sobě, myslet i na ostatní návštěvníky sauny, atp. To u domácí finské sauny nehrozí. Vy budete pánem či paní vlastního času. A jen vy rozhodnete o tom, zda půjdete do sauny po cvičení, po náročném dni nebo s partnerem o půlnoci, kdy návštěvu zakončíte společným skokem do bazénu. Saunování je ideálním způsobem relaxace, pozitivní účinky má i na zdraví, proto je fajn, pokud si jej budete moct užívat naprosto kdykoliv.

Finská sauna posílí vaši imunitu

Každá návštěva finské sauny pro vaše tělo znamená nárůst obranných látek – a to až na dobu jednoho týdne. To také znamená, že se vám při pravidelném saunování markantně zvýší vaše imunita a budete odolnější proti nejrůznějším nemocem. Díky své vlastní sauně se vám navíc této příjemné „léčby“ dostane kdykoliv a nebudete se muset vláčet do města, kam to kvůli práci třeba ani nestíháte. Kromě pozitivních účinků má saunování blahodárné působení i na naši psychiku – uvolňuje se při něm hormon endorfin, který je též nazýván hormonem štěstí. Schválně, zkuste se s partnerem hezky prohřát, dopřejte si společnou sprchu a vše zakončete večeří. Uvidíte, budete se cítit skvěle.

Tip redakce:  Štěpkovače s hydraulickým pohonem rychle připraví dřevo k vysušení a topení

Finančně to zvládnete

Největším strašákem při myšlence na pořízení vlastní sauny je mnohdy cena. Hodně z nás má strach, že za saunu utratí velké množství peněz – takže na ni budou velmi dlouho šetřit, nebo si budou muset půjčit. To však, ale není pravda. Domácí sauny se mezi lidmi stávají čím dál více populárními a už dávno nejde o nedostupný luxus. Menší sauny v dnešní době stojí zhruba tolik, co dovolená pro dvě osoby. A to není zas tak hrozná částka. Obzvlášť pokud promyslíme to, že nám bude sauna sloužit opravdu dlouho. A po celý rok.

Sauna na míru

Je možné, že vám nabídka saun v běžných obchodech nesedí – prostě v nich nenajdete to, co sami hledáte. To pro naši firmu není problém. Všechny sauny, které naše firma prodává i sestavuje přímo u vás doma, jsou vytvořeny přímo na míru vašim požadavkům. Což znamená, že je jen na vás, jak bude sauna velká, z jakého bude materiálu a co bude vevnitř.

Tip redakce:  Kdo vám zprostředkuje krásné a luxusní nemovitosti?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz