Proč neváhat s výměnou autoskla?

Díky včasné opravě autoskla můžete ušetřit 

Došlo k poškození vašeho autoskla a vy váháte s opravou? Zkušení technici vám opravy autoskel doporučují co nejdříve. Když zjistíte, že došlo k poškození skla vašeho vozu, není dobré dlouho otálet. Podle nových pravidel vám může být během silniční kontroly odebráno až 5 bodů a navíc vás může čekat tučná pokuta. Proto je výhodné se co nejdříve obrátit na odborníky v oboru. 

Autosklo JR Praha za vás vše vyřeší 

Jsme tu pro vás již 20 let a díky našim zkušenostem patříme ke špičce na trhu. Autosklo Praha JR vám nabízí kompletní služby a naši zaměstnanci vám rádi pomohou s jakýmkoliv problémem týkající se autoskla. Naše služby jsou pro zákazníky otevřeny non-stop a bez jakýchkoliv příplatků navíc. 

Své klienty si opravdu hýčkáme, proto je možné si u nás sjednat výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u vás doma. A to také bez příplatku. Tato nabídka se týká celé ČR. Zároveň na požádání provádíme v rámci výměny skla čištění interiéru vozu zadarmo. Samozřejmostí je možnost převzetí vozu na sjednaném místě. 

Oprava čelního skla je naše specialita 

Oprava čelního skla je u nás možná u všech typů automobilů a nabízíme možnost výměny i pro autobusy. Naši technici mají v opravách čelního skla dlouholetou praxi a vždy se snaží o to, aby výměna proběhla v co nejkratším možném čase. Zároveň v Autosklo JR dbáme vždy na to, aby se každému klientovi dostalo individuálního přístupu a profesionality. Naše práce je efektivní a kvalitní zároveň. Součástí naší nabídky jsou příznivé ceny a nadstandardní služby pro zákazníky. Opravy provádíme nejen v Praze, ale po celé ČR. 

Jak to bude probíhat? 

Pokud máte problémy s autoskly na vašem voze, tak nám jednoduše zavolejte. Náš technik provede odborný posudek a vysvětlí vám, jestli se autosklo musí vyměnit celé, či je možná oprava. Vždy záleží na míře poškození, a jak se vada na autoskle odrazí ve viditelnosti pro řidiče.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz