Proč mít vlastní vířivku?

Mají vaši sousedé na zahradě vířivku? Možná je i vy po ní zatoužili, ale říkáte si, že je to jen zbytečná investice. Pravdou však je, že vířivky, zejména tedy venkovní vířivky, jsou hitem současnosti. Nejsou však jen stylové z pohledu bytových trendů, ale také jsou nám ku prospěchu. Věděli jste, že nás privátní vířivky dokážou zbavit třeba stresu a celkového napětí, které se nám nahromadilo v těle?

S vířivkami proti stresu

Jak již bylo zmíněno, vířivky jsou skvělým bojovníkem proti stresu. To ostatně prokázaly i nedávné výzkumy, které upozornily na to, že vířivky odstraňují stres, který vznikl kvůli penězům, ze strachu nebo snad z práce. Díky prokrvení těla, k čemuž ve vířivkách dochází, se tělo rázem zbaví nahromaděného napětí a stres najednou nebude nijak ohrožovat vaše zdraví. 

Vířivky pro zdraví

Relaxovat ve vířivce byste však měli z vícero důvodů. Věděli jste, že vířivky posilují naše zdraví? Například podporují volný průtok endorfinů, také nám pomáhají ve spalování tuků (ve vířivce totiž dochází ke zrychlení metabolismu díky teplu, to pak vede k lepšímu spalování tuků v těle, které nás trápí třeba od vánočních svátků). 

Ptáte se, co dalšího relaxace ve vířivce tělu přináší? Například dokáže zbavit od bolesti kloubů, také sníží zátěž celého těla, podpoří léčebné účinky cvičení, které bude rázem menší zátěží pro srdíčko. Navíc dokáže zlepšit krevní tlak, protože se ve vířivce rozšíří cévy, a vyřeší se problémy s nespavostí. 

Už máte vlastní vířivku?

Někteří lidé to řeší tak, že jezdi do wellness center. Jenže v konečném důsledku je daleko praktičtější, pohodlnější a také levnější vlastnit privátní wellness čili mít vlastní vířivku třeba na své zahradě. Pokud budete pravidelně relaxovat ve své vířivce, pocítíte výrazné zlepšení po stránce fyzické a uvolnění po stránce psychické.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz