Proč letos volit umělý vánoční stromeček?

Vánoce se kvapem blíží a mnoho rodin se začíná připravovat na tyto svátky plné klidu a pohody. Začínáme nakupovat vánoční dárky, abychom se vyhnuli těm obrovským frontám u pokladen a vyprodanému zboží. Taky začínáme nakupovat zásoby surovin potřebné k pečení a samozřejmě pořizujeme vánoční stromečky. Vánoční stromečky by neměly chybět v žádné rodině – je jedno, jestli bydlíte Brně, Praze nebo Ostravě. Domácnost bez vánočního stromečku není během těchto svátků úplná. Letos se však rozhodněte koupit umělý stromeček a hned vám povíme proč.

Mnoho rodin miluje vůni lesa během Vánoc ve svém obývacím pokoji, ale živý stromeček s sebou kromě vůně nese taky hromadu starostí a povinností. Letos se vyhněte neustálému vysávání a uklízení spadaného jehličí a raději si více odpočiňte. Vždyť vánoční svátky přece o odpočinku jsou nebo ne?

Proč si letos koupit umělý vánoční stromeček?

1) Neopadává

Pokud si koupíte umělý vánoční stromeček, máte zaručeno, že během vánočních svátků budete skutečně jen odpočívat a sledovat oblíbenou nálož pohádek v televizi. Nebudete totiž muset běhat kolem stromku s vysavačem nebo se smetákem, abyste odklidili spadané jehličí. Umělý vánoční stromeček je v tomto skutečně skvělý – přináší s sebou minimální starosti.

Jediná údržba, kterou stromeček potřebuje, je otírání prachu, pokud na něj prach padá a pokud vám prach na něm vadí. Většinou však v záplavě baněk a třpytek prach nejde vůbec vidět.

2) Je levnější

Umělý stromeček je navíc oproti tomu živému o něco levnější. I kdybyste ho našli ve stejné cenové relaci, tak ho stejně vezměte, protože je to investice do budoucna. Takový umělý vánoční stromeček vám totiž nevydrží jenom jednu zimní sezonu, ale klidně i deset let, a to už se vyplatí!

Navíc je skvěle skladovatelný, tudíž ho po vánočních svátcích jenom rozložíte, dáte do krabic a hodíte na půdu.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Levné ubytování pro studenty

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Chcete přesunout sídlo firmy do Prahy, ale nemůžete si dovolit držet celý rok kancelář? Objevte šikovný nástroj s názvem virtuální sídlo.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz