Pro všechny, kdo si přejí perfektní výsledek praní a nemají času nazbyt…

Žijeme ve velmi uspěchané době, a tak má pro nás každá ušetřená minuta velkou cenu.  Pro všechny, kdo si přejí perfektní výsledek praní a nechtějí zbytečně ztrácet čas máme zajímavý tip – prací kapsle Persil Discs 4in1 s Deep Clean technologií. 

Persil Discs 4in1 nejenže v sobě kombinují hned čtyři klíčové vlastnosti – spolehlivě odstraní i odolné skvrny, prádlo rozzáří, zajistí dlouhotrvající svěžest a zároveň pečují o textilní vlákna, ale navíc vynikají ještě snadným dávkováním. Zapomeňte na složité počítání a přesýpání prášku tam a zpět. Jednoduše vložte jednu kapsli přímo do bubnu pračky, přidejte prádlo a začněte prát.

Jak již název napovídá Persil Discs 4v1 se skládají ze čtyř částí. Zatímco v jedné části se nachází vysoce optimalizovaný mix enzymů, díky kterým dochází k odstranění i těch nejodolnějších skvrn, složky v další komoře rozzáří bílé a projasní barevné prádlo až o 50 %. Třetí dílek disku obsahuje látky, které přináší intenzivní vůni s dlouhotrvající svěžestí a čtvrtá komora obsahuje pečující látky, které jemně působí na textilní vlákna, proto Persil Discs 4in1 dokáží o tkaniny skvěle pečovat. 

Složky obsažené v receptuře Deep Clean a umístěné do čtyř oddělených komor se smíchají až v průběhu pracího cyklu, což přináší ještě intenzivnější prací výkon díky zachované maximální účinnosti aktivních složek až do poslední chvíle.

Persil Discs 4in1 se prodávají v plastových boxech s dětskou pojistkou a s papírovou odnímatelnou etiketou. Obě části obalu jsou recyklovatelné, stačí je vhodit do tříděného odpadu. Persil Discs 4in1 jsou k dispozici ve dvou provedeních: Universal pro bílé a stálobarevné prádlo a Color pro prádlo barevné. Vybírat můžete z několika velikostí balení, to nejmenší obsahuje 11 pracích kapslí s doporučenou cenou 119 Kč.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz