Pro běh jsou důležité dobré boty a čelová svítilna

Nikdy neriskujte, a i když je váš záměr sebelepší, bezpečnost musí být vždycky na prvním místě. Proto si na kolo bereme přilby, na kolečkové brusle chrániče kolen, loktů a zápěstí a při běhu nezapomínáme na čelovku. Není to jenom proto, abychom při běhu viděli na cestu. Jde zejména o to, aby bylo vidět nás. Velice často je naše běžecká trať vedena i po frekventované komunikaci, takže je nanejvýš důležité, aby nás projíždějící auta zaregistrovala včas.

Čelovka na běhání nebrání v pohybu, připevňuje se na hlavu a nevyžaduje jakoukoli další pozornost. Čelovka nabíjecí vydrží při plném nabití několik dlouhých hodin, takže se nemusíte bát, že vám ve tmě nebo husté mlze vypoví službu. Samozřejmě využijete čelovky i při mnoha dalších sportech – na lyžích, na kole nebo na kolečkových bruslích. A k nezaplacení je čelová svítilna i pro turisty, kteří čas od času vyrazí na túru do hor, anebo pro seniory, kteří se vyžívají ve sběru hub. V lese se stmívá daleko rychleji a především z minuty na minutu. Houbaři mohou být tak zabraní do hledání, že si toho ani nevšimnou. Čelová svítilna je vmžiku zbaví tmy i strachu.

Tip redakce:  Zmrzlinový stroj na točenou zmrzlinu. Výhodná investice?

Investice do čelovky je minimální, ale její funkce je ohromná. Ocení ji i děti, které odjíždějí na dětské tábory nebo na školu v přírodě. Dětské strachy jsou daleko intenzivnější a mohou dětské dušičky na dlouhou dobu hodně rozhodit. Že mají děti čelovky na kole a na lyžích, když je nám jasné, že se za světla z výpravy nevrátíme, je samozřejmé. Je-li pro děti při těchto sportech povinná přílba, měla by se do povinné výbavy dostat i čelová svítilna. I ona může výrazně zabránit úrazům – protože jsou děti už zdaleka vidět.

Čelové svítilny lze zakoupit na eshopu „Cel-Tec.cz“.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz