PRIMky od ELTONu mají nový prodejní butik

V září byl otevřen novým obchod s hodinkami PRIM české firmy ELTON, který se nachází v nově zrekonstruovaných prostorách v ulici Nekázanka blízkosti pěší zóny Na Příkopě. 

Na své si přijdou nejen příznivci hodinek PRIM, ale i milovníci historie a čistého krásného designu. O novou podobu interiéru se postaralo studio SCENOGRAFIE, jež získalo řadu ocenění v oblasti designu.  „Obchod má působit jako galerie, hodinky jsou prezentovány originálním způsobem na podsvícených dubových kazetách, umístěných v pultových i ve volně stojících vitrínách“ říká designér Hynek Janů. Stěny zdobí staré výkresy strojků hodinek a také se dozvíte něco z historie společnosti.

„Našim cílem bylo poskytnou zákazníkovi prostor, kde se může poradit s našimi specialisty při koupi hodinek či konzultovat své představy o hodinkách vyrobených na míru,“ vysvětluje Milan Kozel, generální ředitel ELTON hodinářská.

V obchodě se plánují pravidelně představovat novinky a pořádat eventy se zajímavými osobnosti. Mezi ambasadory hodinek PRIM patří např. Hynek Čermák, Josef Dostál či David Kraus, tak se budeme moci těšit například na ně. Elton by rád oslovil nejen příznivce značky PRIM, ale i zákazníky, které mají rádi věci s příběhem a historii, což hodinky PRIM rozhodně splňují. 

Pokud byste se chtěli o hodinkách PRIM dozvědět něco více, tak máte tento víkend skvělou příležitost, protože v sobotu 14. září 2019 je Den otevřených dveřích v prostorách manufaktury ELTON hodinářská v Novém Městě nad Metují.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz