PRIMky nyní zdobí zápěstí naší tenisové legendy

Rok 2018 byl začátkem mnoha věcí. Některé ale naopak končí, jako například profesionální kariéra našeho slavného tenisty Radka Štěpánka. Tu vítěz dvou Davisových pohárů zakončil velkolepou rozlučkou v pražské O2 areně.

Akci nazvanou “Český lev se loučí”, která se konala 18. října, navštívilo mnoho hvězd, jako například Andre Agassi, Petr Nedvěd či Leander Paes. Kromě Radka Štěpánka byl ovšem největší zájem o bývalou světovou jedničku, wimbledonského vítěze a dlouholetého přítele našeho tenisty, Srba Novaka Djokoviče. Ten pro Štěpánka kromě skvělé atmosféry rozlučky připravil i sestřih video vzkazů, které pro tenistu natočily světové špičky.

Mimo nehmotné dárky, které si Štěpánek po celou dobu užíval, obdržel od holdingu CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) hodinky značky PRIM z limitované edice ORLÍK II 2018. Ty mu přišla osobně na kurt předat mluvčí společnosti ELTON Hodinářská, jediného českého výrobce hodinek PRIM, paní Adéla Dittmannová.
Masivní černé hodinky přichází s mnoha novinkami. Jednou z nich je použitý strojek a to konkrétně kalibr 98 s automatickým nátahem. Nesou ovšem i odkaz na 100 let od založení Československé republiky, které letos slavíme. Jedná se například o otisk zlatého českého lva, či o korunku, která nese číslo “18”, s odkazem na slavný rok naší historie a na rok 2018, jako připomínku roku výročí. To je také jedním z důvodů, proč bude možnost zakoupit je pouze v tomto roce.

Tip redakce:  Jaké jsou formy internetové reklamy?

Rok 2018 je významný také pro Radka Štěpánka, a to nejen z pohledu profesního. Například číslo limitované edice, tedy 67, odkazuje na datum narození jeho první dcery – 6. července 2018. Tu má s taktéž bývalou profesionální tenistkou, Nicole Vaidišovou. Ta dokonce, i s malou dcerkou, byla osobně přítomna na oslavě, později i na kurtu.

Tenista ovšem nezapomněl ani na členy svého týmu a těm se za společná léta spolupráce a přátelství odvděčil dárkem v podobě náramkových hodinek SPARTAK Retro, které byly pro každého individualizovány rytinou.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz