PRIM – luxus, který stojí za to

V září proběhla v areálu INCHEBA EXPO Holešovice, výstava HODINY A KLENOTY. Mezi mnoha stánky zářil ten, který nesl jméno PRIM. V rámci 3 denního programu zde výrobce ELTON hodinářská představil svoje nejnovější edice. Kromě toho si mohli návštěvníci s nostalgií zavzpomínat na „Primky“ z dřívějších let a zároveň tak být svědky toho, jak skvěle tento výrobce dovede respektovat tradici a zároveň stále modernizovat své kousky.

Milovníky hodinek PRIM jistě neskutečně potěší, že společnost přišla s modelem legendárních hodinek ORLÍK v moderní podobě ORLÍK II 2018. Masivní pouzdro v černé barvě společně s černým číselníkem, zaujme na první pohled. Tmavě šedé indexy společně s otiskem českého lva ve zlaté barvě nesou odkaz významné události, tedy vzniku republiky. Zlaté ručičky dotváří luxusní vzhled této řady.

Tip redakce:  Vybírejte vhodné kávovary

Za zmínku určitě také stojí hodinky z edice PRIM Linea Esence. Jedná se o novinku, která promluví spíše k ženám. Elegance společně s nádechem lehké extravagance dala vzniknout této nepřehlédnutelné edici. Jemné barvy, které se mění dle intenzity světla, nejsou jediným lákadlem. Záleží pouze na nositelce hodinek, jakou barvu číselníku, či jaký materiál řemínku zvolí.  Což je nespornou výhodou prakticky u všech modelů hodinek od značky PRIM, kromě limitovaných edicí. Bezkonkurenční možnost individualizace hodinek, je také důvodem toho, že si každý zákazník vybere a budete se moct pyšnit originálním kouskem na svém zápěstí.

Naprostou senzací se staly hodinky z limitované edice PRIM REPUBLIKA, které byly vytvořeny ve spolupráci se studii Olgoj Chorchoj a Marvil, k výročí naší republiky. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. Na pohled špičková ukázka umu českých hodinářů obsahuje mnoho novinek. Podkosené pouzdro, vyrobené ze stříbra, opticky zmenšuje objem. Chytře zakamuflovaných 18 zubů na korunce připomíná rok vzniku republiky. Jednoduchý číselník bez číslic nese pouze název této edice “REPUBLIKA”.  Tato “limitka” obsahuje 100 kusů ve stříbrné verzi a pouze 18 kusů ve verzi zlaté.

Tip redakce:  Dia dorty a můžete sladce zahřešit!

Ačkoli limitovaná edice trvá vytvořit něco v řadu měsíců, už nyní společnost pracuje na dalších na příští rok. “Půjde například o limitovanou edici u příležitosti oslavy 70 let od založení výroby hodinek v Novém Městě nad Metují a zároveň 50 let od přejmenování podniku ELTON,” prozradila tisková mluvčí společnosti ELTON hodinářská Adéla Dittmannová.

Tereza Kulíková

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz