Představujeme e-babetu

Pokud hledáte nějaké šikovné přemisťovadlo, které vás bezpečně a spolehlivě dopraví do práce, školy nebo na nákupy, je dobré se poohlédnout po nějakém skútru. Pokud vám navíc záleží na ekologii a rádi využívá moderní technologie, pak by to mohl být spíš e-skútr. 

A pokud navíc toužíte po skvělém designu, praktických jízdných vlastnostech a k tomu byste chtěli řídit i bez řidičáku, tak pak se zaměřte na elektrickou babetu.

E-Babeta dobře využívá osvědčený styl

Babeta je více než povedenou novinkou v třídě e-skútrů, jejíž design vychází z klasické Babetty – populárního československého mopedu s klasickým motorem a typickými přídavnými šlapátky. E-Babeta je pak její mladší, štíhlejší, elegantnější a jednoduše krásnější sestra. Navíc zaměřená na moderní a inovativní způsob přepravy – elektrické dobíjení.

Tip redakce:  Nové modely Škoda jsou na vrcholu ve svých třídách

Elektroskútr bez řidičáku a bez omezení

Elektrická Babeta od firmy RACCEWAY je nabízená v osmi atraktivních barevných designech. Má velmi elegantní vzhled, naprosto pohodlný posed a dokonale snadnou obsluhu, která umožňuje komfortní jízdní vlastnosti i pro uživatele začátečníky. E-Babeta je stroj, k jehož řízení není třeba řidičský průkaz (dokonce ani technický průkaz a povinné ručení).

Je prostě řešením, jak si pořídit elektroskútr bez řidičáku. Díky tomu ji mohou řídit osoby, které jsou starší 15 let bez jakéhokoli omezení. Je vhodná pro ženy i muže, pro mladé i starší ročníky, pro zábavu i pro usnadnění cesty k lékaři, na chatu, na ryby nebo třeba na výlety.

Několik technických informací

E-Babeta má váhu 66 kg a nosnost 120 kg. Vzhledem k propracované konstrukci je velmi snadno ovladatelná, řízení je pohodlné a spolehlivé. Bezkartáčový elektromotor je umístěný v zadním kole, na jedno nabití stroj dojede 55 km.

Tip redakce:  Nová Mazda CX-5

Dobíjení je jednoduché, průměrná doba činí 5 hodin. Maximální rychlost Babety je 25 km/h, pohodlně zvládne i nezpevněnou cestu, polní cesty, kopce a ve městech i ty nejužší uličky, kam se s běžným skútrem ani nedostanete.

Chytré řešení pro každého

Kromě již uvedených plusů má tato e-Babeta perfektní kompromisní řešení pro ty, kdo se rozhodují mezi elektrokolem (s mnohem menším pohodlím) a běžným skútrem (který je na prostor více náročný), a to v tom, že má:

  • nenáročné provozní vlastnosti
  • bezúdržbový chod
  • úsporný dojezd
  • ekonomický a ekologický provoz (nabíjení klidně z elektrické zásuvky)
  • výborný poměr kvality k pořizovací ceně

Díky těmto kladům se elektrická Babeta stala okamžitě nejprodávanějším modelem mezi elektroskútry.

Vybavení i na delší cesty

Sportovní, elegantní a štíhlý vzhled e-skútru v sobě ukrývá několik šikovných vychytávek. Pohodlné sedadlo má v sobě zabudovanou baterii, proto jej nelze využít jako běžný úložný prostor, ale drobné věci, jako je lékárnička, klíče či základní doklady si jednoduše schováte do uzamykatelné schránky pod řídítky.

Tip redakce:  Logan nastavil laťku vysoko. Poměr užitné hodnoty a ceny je bezkonkurenční

Na konstrukci pod ovládacím panelem je rovněž praktický háček, který lze využít k zavěšení tašky. Na delší cesty se pak hodí i přídavný zadní nosič, který je možné dokoupit a velmi snadno instalovat na stroj, aby nesl uzamykatelný nepromokavý kufr. Pak můžete klidně vyrazit i na větší výlet, někde přespat nebo si domu dovést větší nákup.

Elektrická Babeta vás bude bavit především pro své jízdní vlastnosti. Jednoduše se nastartuje a po přidání plynu velmi svižně reaguje. Má poměrně dobré zrychlení, výborně se řídí, citlivě zatáčí a nerovný terén perfektně odtlumí velmi kvalitní tlumiče. Jízda je prostě pohodlná a velmi příjemná.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz