Praktické a esteticky dokonalé postele z masivu

jsou dnes nabízeny v různých provedeních a s použitím různých typů dřevin – od dostupného smrku, přes oblíbený dub a borovici, až po exotické dřeviny jako je mahagon či kaučuk. Výběr postele z masivu, která bude lahodit vašemu oku, by tak při široké nabídce neměl být problém. Avšak nesmíte vedle estetiky zapomínat klást důraz i na funkčnost. Z hlediska zdravého spánku jsou doporučovány postele z masivu (včetně manželských postelí z masivu) na nožičkách. Z jakého důvodu? Při kombinaci s vhodným roštem a matrací je totiž zajištěna dostatečná cirkulace vzduchu, a tedy i potřebné odvětrávání matrace.

Nadčasový interiér

Každá ložnice si zaslouží nejen kvalitní postele z masivu, ale také kvalitní nábytek z masivu (komody, šatní skříně, truhly, noční stolky a další).

Tip redakce:  Jak na moderní a reprezentativní kancelář?

Nejlépe však uděláte, pokud se rozhodnete vyplnit nábytkem z masivu celý interiér. Můžete volit designový nábytek, rustikální nábytek, Provence nábytek, selský nábytek – prostě nábytek z masivu podle vašeho gusta). Vaše televizní stolky, vitríny, obývací stěny i konferenční stolky tak z vašeho tradičního interiéru udělají jedinečný a nadčasový interiér.

Symbol rodinného stolování

Časy, kdy postele z masivu a další nábytek z masivu patřily pouze do domácností na venkově, jsou už naštěstí dávno pryč. Prodejci a výrobci nábytku se snaží držet krok s módními trendy a přinášet kolekce, které se nesou jak v rustikálním a selském, tak i v minimalistickém duchu. Stačí, když se podíváte do e-shopu nabytekmirek.cz. Budete velmi příjemně překvapeni. Zjistíte, že vám doma může dělat radost jídelní stůl masiv dub, který se tak stane nejdominantnějším kusem nábytku celé jídelny. Stane se zároveň symbolem rodinného stolování. Stejně jako jídelní židle, které ho budou obklopovat. Pamatujte i na zahradu a zahradní nábytek zahradní sestavy, aktuální zejména v tomto ročním období.

Tip redakce:  Jaké jsou nejvyhledávanější řemeslné práce v Ústí nad Labem?

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz