Praha nabídne zejména šanci dobré práce i brigády v pohostinství a turismu

Praha je jako největší České město a zároveň i hlavní město pochopitelně cílem neskutečného počtu turistů. Každoročně se v Praze vymění i deseti miliony návštěvníků. Teď ale byl turismus nejen u nás, ale po celé Evropě silně omezený pandemickou situací.

Podle prognóz se už ale tato situace má konečně změnit. To ale automaticky znamená i fakt, že je potřeba více investovat do zaměstnaneckých kapacit v rámci pohostinství a ubytování. A přesně to je také cílem dnešního článku.

Servírky a číšníci jsou potřeba neustále

Je jedno, jestli hledáte jednorázovou brigádu, nebo chcete mít stabilní zaměstnání po celý rok. Konkrétně servírky a číšníci jsou opravdu potřeba celoročně, aniž by zaměstnavatelé zohledňovali návaly turistů v konkrétních ročních měsících. Nabídky práce Praha tak nabídne v obsluze jak pro místní klienty, tak i s potřebou cizojazyčných dovedností kvůli turistům i dlouhodobým cizineckým rezidentům v Praze.

Tip redakce:  Dá se získat hypotéka bez vlastních financí radí Aplikant.cz

Nejvíce nových míst nabídnou ubytovací kapacity

Poměrně výraznou ránu ale zažily především společnosti, které se starají o zprostředkovávání ubytovacích kapacit. Mimo spousty problémů bohužel muselo dojít také k propouštění většího počtu zaměstnanců. Ty ale teď rozhodně potřebují zpátky, takže je práce v Praze pro lidi pracující v ubytování, dostupná. Zájem je nejen o pokojské a obsluhu, ale také o technické zaměstnance v rámci údržby.

Mnoho příležitostí pro studenty a studentky

Hodně práce Praha nabízí také v rámci různě dlouhých, především sezonních, brigád. Většinou jsou obsazeny studenty, kterých je v Praze ohromné množství, a k náročnému životu v hlavním městě mnohdy potřebují přivydělat nějakou tu korunu navíc. Pokud o ně ale máte zájem, tak určitě zkuste hledat. Dostatek brigád je na trhu neustále, a tento stav se rozhodně nezmění.

Tip redakce:  Milujete dárky? S URBANCARD jich na vás čeká nespočet

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz