Praha je městem pro mladé rodiny i čerstvé absolventy

Dokončili jste studia a přemýšlíte, kde byste se usadili? Potom je jednou z variant určitě život v Praze, jenž nabídne určitě nesčetně více příležitostí než vaše rodné město. Vlastní bydlení je hodně důležité nejen pro Čechy a je pravdou, že kdo má svůj byt a tím pádem kvalitní zázemí, může plánovat do budoucna mnohem více než při životě v nájmu. Praha nabízí i spoustu zeleně, postaráno je také o pestrou kulturu, takže se v tomto velkoměstě splňujícím přísné západoevropské standardy nebudete nikdy nudit…

Příjemné bydlení v duchu moderních trendů

Preferujete spíše variantu 1+kk nebo byste raději pětipokojový byt, protože vaše budoucí plány počítají s početnější rodinou? Byty na prodej Praha 3 nabízí široké možnosti, v nabídce nechybí ani varianty s lodžií, balkonem nebo předzahrádkou pro chvíle letní pohody.

Tip redakce:  Když kuchyně, tak na míru, jedině!

A co občanská vybavenost? Obchody, lékárny, ale i autoservis, restaurace a pošta, to vše v docházkové vzdálenosti. Nedaleko bytu je také zastávka autobusu, která vás snadno dopraví na metro. V centru našeho největšího města proto budete za krátkou chvíli.

Žižkov je místem, co na vás dýchne historií a které čeká velká přestavba – obchodní centrum přinese i řadu nových příležitostí, a to nejen pro nákupy. Najít se zde dá i pracovní uplatnění.

Praha žije kulturou každý den

Dala by se označit za město, v němž se nebudete nudit – kulturní zážitky si totiž vychutnáte bez ohledu na roční období, zábava v Praze nikdy nekončí. I proto jsou byty v Praze na Žižkově velmi žádanou komoditou, jde o investici, která jednou může dobře posloužit i vašim dětem. Ty nebudou muset vyřizovat hypotéku, ale budou mít svou vlastní nemovitost už na začátku. Nemovitost znamená investici, která se zhodnotí teprve v dlouhodobějším horizontu – aneb kdo si umí počkat, sklidí ovoce.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz