Pracujte s nářadím OLFA od Somaty s.r.o.

Firma Somaty s.r.o. se stala dovozcem a distributorem známého nářadí Olfa. Jedná se o velkoobchodní a maloobchodní prodej s nabídkou zboží o více než 400 kusech. Tento široký sortiment uspokojí jak profesionály, tak i drobné kutily.

Nabídka je opravdu široká

Co všechno můžete od Olfa nářadí čekat? Pro vaše potřeby jsou v nabídce řezací nože Olfa, skalpely, kružítka, perforovací nože nebo dále nůžky, řezací podložky. Všechna tato nářadí využijete v práci nebo doma. Řezací nože Olfa můžou být několika podkategorií, jednak s odlamovacími čepelemi nebo s nedělenou výměnnou čepicí. Nechybí ani nože s pevnou čepelí, která se brousí, nebo kruhové řezače.

Tip redakce:  Praha je městem pro mladé rodiny i čerstvé absolventy

Pracovníci jej používají jako nůž na sádrokarton nebo nůž na lino. Zařizujete bydlení a řešíte, jak položit koberec? Pořiďte si vhodný nůž na koberce od Olfa. Nebudete zklamaní.

Doplňky nesmí chybět

Olfa nožům najdete v nabídce ještě doplňky, bez kterých by vaše práce nebyla dokonalá. Bez pravítka by to nešlo. Ve výběru máte jak hliníková s úchytem nebo průhledná z tvrzeného plastu. Pokud potřebujete doplnit čepele do nože na polystyren či noze na koberce, pak i tady máte z čeho vybírat. Škrabky, stěrky i nůžky si vyhledejte podle přání.

Nakupujte pohodlně

Nákupy už nemusí probíhat nutně v kamenném obchodě. Zaregistrujte se a staňte se běžným uživatelem. Jednoduše tak získáte přístup nejen k objednávání, ale snadno můžete sledovat pohyb vašeho vybraného Olfa zboží.

Tip redakce:  Klíče se už nenosí. Prim hrají moderní technologie a elektronický přístup!

Zboží je velmi kvalitní a bezpečné. Komunikace v oblasti vyřizování objednávek je na úrovni a vždy se na ni můžete spolehnout.

Reklama je top

Nůž na linoleum si můžete snadno vyzkoušet na různých předváděcích akcích, na leteckých dnech nebo na výstavách. Pokud potřebujete, není problém zajistit předváděcí akci přímo u vás ve firmě, poznáte produkty a rovnou si je vyzkoušíte na pracovišti.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz