Pracovní ochrana pro všechny

Největší nabídku kvalitních pracovních oděvů, pracovních rukavic, pracovní obuvi a jiných ochranných pracovních pomůcek najdete jen na webu pracovniochrana.cz. Získejte přehled a objednávejte si z velkého sortimentu produktů. Najdete u nás například pracovní oděvy a obuv do potravinářství, montérkové soupravy pro mnoho profesí, dále kuchařské pracovní oděvy, zdravotnické pracovní oděvy a pracovní obuv, zástěry, nepromokavé oděvy, jednorázové pracovní oděvy, ale také termoprádlo, vesty, mikiny, anebo třeba ponožky, které mají antibakteriální úpravu a jsou určené pro náročné pracovní prostředí. Přejeme Vám spokojený výběr!

Abyste se cítili chráněni

Při výrobě našeho zboží se snažíme využívat speciální antibaktriální, savé, jinde hřejivé a voduodpodivé materiály, jež Vám dodají pocit naprostého pohodlí a bezpečí. Vybíráte li si pracovní obuv a pracovní oděvy v jednotlivých sekcích na našem e-shopu, nepřehlédněte jedinečné akce a slevy, jež nabízíme pro všechny naše zákazníky a to nejen ty stálé. Při provozování každé činnosti je velice nepříjemné, když se člověk zpotí. Naše termoprádlo pocení zabraňuje a pot odvádí pryč z těla. Vy se tak budete cítit skvěle a práce Vás bude bavit. V sortimentu najdete pracovní oděvy a pracovní obuv do každého počasí a to v zimním i letním provedení.

Tip redakce:  Připravte se na teplé dny – obměňte svůj šatník

Tak neváhejte a nakupujte!

Nákup na e-shopu pracovniochrana.cz je pro Vás velkou výhrou. Nejenže získáte perfektní ochranu při vykonávání každé práce, ale také výrazně ušetříte. Nebudete muset nikam chodit a platit předražené pracovní oděvy, pracovní obuv a pracovní rukavice, vše si pořídíte jednoduše z pohodlí domova po internetu. Všechny naše výrobky mají certifikát, jsou velice kvalitní a v poutavém designu. My Vám zaručujeme, že v pracovních oděvech od nás se budete cítit naprosto luxusně. Navíc preferujeme přátelský a seriózní přístup ke všem zákazníkům. Snažíme se pomáhat s nákupem a vycházet vstříc, pokud je to v našich silách. Vaše bezpečí je naše priorita.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz