Pozor na zpožděné platby

svet-zeny.cz

Pozor na zpožděné platby

Stále zapomínáte a máte zpožděné platby. Nevyřízené, nezaplacené platby? Nejspíš neexistuje člověk, který by neměl strach ze složenek a plateb za plyn, energie či telefon a jiné poplatky. Mnohdy se stává, že na nějakou tu platbu v tom zmatku zapomeneme a zpožděná platba je na světě. Okamžitě máme nálepku „neplatič“. Tomuto se dá naštěstí snadno předejít díky inkasa. Je pohodlné – zadáte souhlas a více se o platbu starat nemusíte. Zbytek je na příjemci. Vaším úkolem je pouze zajistit dostatek financí na účtu.

Zpožděná platba s inkasem minulostí

Tato služba umožňuje ihned reagovat na zpožděné platby. Inkaso ve zkratce znamená, že přenášíte odpovědnost za uskutečnění platby na příjemce. V bance, kde máte založen účet, si pouze nastavíte povolení k inkasu ve prospěch vámi uvedeného subjektu, a ten si pak už v pravidelných intervalech stahuje vyfakturované částky. Zpožděná platba je minulostí. Platba proběhne, aniž byste museli na to myslet, popřípadě večer sedět u monitoru a zadávat příkazy jednotlivě. Pokud udělíte určitému subjektu povolení k inkasu, vkládáte mu tak zároveň určitý druh důvěry. Disponuje od této chvíle možností, odčerpat z vašeho účtu peníze, dle potřeby. Není to však tak, že by vám daný subjekt mohl hospodařit s vašimi finančními prostředky nebo dokonce úsporami.

Zpožděné platby už ne

MojeInkaso AktualityCZ

Na rozdíl od běžného bankovního převodu, kdy plátce sám poukazuje určitou částku, nedělá při nastavení inkasa žádné úkony. Zpožděná platba nemá šanci. Platba se realizuje prostřednictvím příjemce, kde však plátce stanoví rámcový souhlas a určí i cenový strop. Limit je vždy dobré předem promyslet, aby byl natolik vysoký, že pokryje všechny poplatky, které mohou kolísat: splátky za telefon, ubytování, plyn, platba za internet, platba za energie a další. Někdy se těch poplatků nastřádá tolik, že se v tom sami ztrácíme a zpožděná platba je na světě. Inkaso vám zajistí klidný spánek a převezme za vás zodpovědnost, že vše bude uhrazeno včas.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz