Pořizujete si pejska? Nezapomínejte na psí výbavičku

Pejsek je obrovská zodpovědnost. Ne nadarmo se říká, že pejsek je příprava na miminko. Pokud patříte k lidem, kteří si zanedlouho svého nového čtyřnohého psího přítele přinesou domů, je načase začít shánět výbavičku, která se bohužel podceňuje. Jelikož však bude pejsek vaším nejlepším přítelem na velkou část života, je třeba ho přivítat se vší slávou. A aby se mu u vás zalíbilo, potřebuje zmiňovanou výbavu, kterou ocení posléze i samotní majitelé.

Psí výbavička je široký pojem. Pod tímto pojmem si každý představí něco jiného, proto si pojďme říct to nejdůležitější, co se do psí výbavičky řadí.

Pelíšek, aby pejsek věděl, kde je jeho místo

Nejdůležitější součástí psí výbavičky je psí pelech. Pelíšek však není jenom místo, kde pejsek spinká. Pelíšek se pejskovi pořizuje proto, aby věděl, kde je jeho místo. Co se týče materiálu, z něhož je pelíšek vyrobený, měl by být příjemný na dotek. Zároveň by se neměl snadno rozkousat, ostatně pejsek, když chce, poradí si s jakýmkoliv materiálem.

Vodítko a obojek pro krásné procházky

Součástí péče o psa jsou pravidelné procházky. Ze začátku se budete snažit pejska naučit chodit na vodítku. První procházky se tedy nebudou řadit k těm nejpříjemnějším. Posléze se však všechno změní, procházky najednou budou to nejkrásnější z vašeho dne. Aby vám pejsek na procházkách neutekl, je třeba pejskovi pořídit vhodný obojek a následně vodítko. Obojek by měl být příjemný psovi, vodítko pak jeho majiteli (vždyť vodítko je prodloužená ruka majitele).

Tip redakce:  Spokojenost Vašich mazlíčků rovná se Vaší spokojenosti

Klokánky pro pohodlné cestování

Součástí výbavy jsou také klokánky neboli cestovní tašky, které se zaslouží o pohodlné cestování. Cestování bude příjemné nejen pro samotného pejska, ale také pro jeho majitele. Navíc pejsek se v klokánku cítí dobře, cítí přítomnost svého majitele, díky čemuž pro něj cestování není tak stresující.

Psí výbavičku můžete nakoupit na Iridog.cz

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz