Pořiďte si svou vlastní bezkontaktní myčku a pomozte si při stávajícím podnikání

Jistě jste si také všimli, že je kolem nás stále více bezkontaktních myček, na nichž si mohou zákazníci kdykoli – většinou od 0 – 24 hodin umýt svá vozidla. Velkou výhodou těchto automyček je, že se velmi snadno obsluhují, nabízí dostatek programů, s nimiž si zákazníci během pár minut umyjí auto ke své spokojenosti, a přitom nemají na dvoře, na zahradě, před domem či před garáží kaluži, která jim pak stéká a vsakuje třeba pod základy.

Proč právě bezkontaktní myčka?

Počet automobilů stále stoupá, a lidé už si zvykli na jejich mytí v automyčkách. Klasické ale mají omezenou otvírací dobu, bývá zde často fronty kvůli jednomu, dvěma boxům vedle sebe, což je málo a jejich použití je o poznání dražší. Bezkontaktní myčka sice vyžaduje, aby majitel auta přispěl svou prací k umytí svého čtyřkolového miláčka, ale zase ušetří příjemnou sumu peněz.

Tip redakce:  Češi chtějí v autech češtinu i v roce 2013

V každém případě se bezkontaktní myčka hodí do větších měst i menších městeček, jimiž se lidé dostávají za prací. V nabídce je více typů těchto automyček, a tak si můžete pro svůj provoz vybrat právě takovou, která se do dané lokality nejvíc hodí.

Spolehlivé zařízení nabízí společnost BKF Myčky s.r.o. z Prahy. Pobočky najdete po celé Evropě i v dalších světa. Její automyčky mají stoprocentní spolehlivost, fungují díky moderním technologiím a mají vysoký uživatelský komfort.

Vybrat si můžete z mnoha doplňků a vybavit jimi nadstandardně svou základní verzi automyčky, čímž uspokojíte i ty nejnáročnější klienty. Každá myčka aut BKF je vyráběna s ohledem na budoucího majitele. Oceníte jistě ji systém vzdálené správy, takže ne vždy musíte k automyčce osobně jet, a přitom o ní budete mít dokonalý přehled.

Tip redakce:  5 pravidel road tripu s vestavbou na spaní

Vyberte si dle vaší lokality

Na výběr máte z kontejnerových nebo modulárních myček. Každý typ má svá pro a proti, záleží na tom, co od bezkontaktní myčky potřebujete a očekáváte.

Nezbývá, než se podívat na bkfcarwash.cz, podívat se na všechny podrobnosti a nechat si nezávazně spočítat, kolik by vás stála vámi požadovaná automyčka se všemi doplňky, které budete chtít.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz