Pořádek je zárukou úspěšného know how

Máte dobrou značku, potřebujete se odlišit od konkurence a vybudovat si vlastní know how? Dosáhli jste na limity marketingu, ale stále ještě nedokážete oslovit maximum zákazníků? Nevíte, čím na první pohled zaujmout potenciální klienty? Tajemství úspěchu je v podstatě jednoduché. Mnohdy o přízni kupní síly rozhodne obyčejný pořádek a pečlivý úklid.

Není větší ostudy, než když si obchodní partner ušpiní bílou košili při podpisu kupní smlouvy, nebo zakopne o plný odpadkový koš. Pracovat v příjemném prostředí je základní devízou úspěšného byznysu i podnikání a spokojených zaměstnanců. Udržet takto precizní pořádek ve vlastní režii není jednoduché. Mnohem lepší řešení, než se trápit nad angažmá uklízeček, je najmout si na pravidelný úklid odborníky.

Profi čištění ušetří čas i peníze

Úklidové služby David Plecitý se postarají, aby byla vaše kancelář, provozovna, firma nebo výrobna jako ze žurnálu. Pro profesionální uklízecí služby je samozřejmostí využití strojového čištění, hygienický servis i umytí nádobí v kuchyňce. Díky flexibilitě mohou být pravidelné úklidy prováděny bez příplatku každý den v týdnu včetně víkendů, takže úklid nenaruší vaši pracovní dobu. Díky špičkové technice zvládne firma více práce za méně času a vykazuje tedy nižší náklady.

Spolehlivost a preciznost

Zvláštní sortou je pravidelný úklid kanceláří, který využívá japonský přístup „5S“. Jeho základem je prvotní generální úklid + uspořádání prvků v prostoru a navazující pravidelný drobnější úklid + udržování uklizeného stavu. Jedno bez druhého by nefungovalo. To zlepšuje nejen přehlednost a útulnost pracoviště, ale také náladu a produktivitu lidí, kteří se v příjemném a uklizeném prostoru pohybují.

Nevšední podmínky

Proto se vyplatí uklízet průběžně. Pravidelný úklid kanceláře pro udržení čistoty je výhodnější než generální úklid kanceláře jednou ročně. Opakovaný úklid přinese lepší výsledky a bude pro vás méně omezující. Úklidové služby Plecitý mají 25letou zkušenost a úžasné reference. Uklízí se kvalitními stroji, používají špičkové čisticí prostředky a vosky, zajišťují 24hodinový servis a pracují večer a o víkendu bez příplatků.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz