Pokud vás láká dálkové studium fotografie, máte nejvyšší čas se přihlásit

Zbývá totiž už jen pár míst a nemuselo by se na vás dostat. Pokud se rozhodnete pro dálkové studium fotografie na lsfliberec.cz, naučíte se vnímat fotografii jako umění. Všecky fotky s vámi budou konzultovány, v každém výukovém bloku o nich povedete diskuzi a dočkáte se jejich hodnocení. Velkou výhodou dálkového studia fotografie je to, že kromě zapsání povinných předmětů si budete moci podle vlastního výběru nakombinovat i předměty nepovinné. Máte tedy jedinečnou šanci, vybrat si právě takové předměty, které vám budou nejvíce vyhovovat.

Nabídka kurzů pro začátečníky

Lsfliberec.cz má ve své nabídce kromě dálkového studia fotografie také kurzy pro fotografy včetně rekvalifikačních kurzů pro fotografy. Pokud jde o rekvalifikační kurzy pro fotografy, nejvíce žádané jsou kurzy:

Tip redakce:  Lenovo: Proměna z počítačové firmy v technologického lídra

Co se týká dalších kurzů pro fotografy Liberec, výběr je rovněž velmi široký:

  • večerní fotoškola; fotografické minimum začátečníka; kompozice – základ kvalitní fotografie; základy práce se zrcadlovkou; desatero fotografických chyb a jejich odstranění. Tyto kurzy pro fotografy jsou určeny především těm z vás, kteří se na opravdové fotografování teprve chystáte, to znamená, že patříte mezi začátečníky.

Nabídka kurzů pro ty, co už k fotografování přičichli

Fotoškola nabízí celou řadu kurzů pro fotografy také těm, kteří už cosi z fotografování umí a znají. Určitě vás bude zajímat, o jaké kurzy pro fotografy Liberec v tomto případě jde. Tak například:

  • fotografujeme architekturu, fotografujeme krajinu, základy portrétní fotografie, fotografování nemovitostí, externí blesk a práce se světlem při focení, noční snímky, základy reklamní a produktové fotografie.
Tip redakce:  Herní notebook nebo herní PC, co je lepší?

Čekají na vás také kurzy grafických programů, akreditované kurzy pro pedagogy, individuální kurzy a aktuálně také dětský příměstský fotografický tábor.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz