Pojištění majetku je prevencí před dopady živelních neštěstí i vandaly

Ať už jste majitelem bytu, rodinného domu, auta, nebo rekreačního objektu, noční můrou pro vás mohou být vandalové, chmatáci, požáry, povodně či další působení meteorologických vlivů. Každá nepříjemná příhoda s sebou nese nemalé finanční náklady, které jsou spojeny s nápravou škod. Pro všechny tyto případy není jednodušší prevence, než je pojištění majetku. Objednáním balíčku, který může zahrnovat pojistku vztahující se na reality, ale i třeba havarijní pojištění automobilu si ušetříte nemalé částky, jež byste museli vynaložit pro zmírnění dopadů ničivých vlivů.


Neriskujte a sjednejte si pojištění majetku.


Nezapomeňte na pojištění majetku v případě, kdy bydlíte například v povodňové oblasti

I když si myslíte, že máte dům nebo chalupu zajištěnou sebelépe, nezvaní hosté si můžou vybrat skulinku, jak váš nedobytný hrad vyloupit. Myslete proto vedle alarmů, bezpečnostních zámků, mříží v oknech a hlídacího psa i na zdánlivou maličkost, jakou je pojištění majetku. Tato pojistka je preventivním opatřením pro zmírnění finančních dopadů při nenadálé nepříjemné situaci. Pokud například bydlíte v povodňové oblasti, která již někdy v minulosti byla zasažena velkou vodou, zjistěte si před uzavřením pojistky, zda daná pojišťovna takové stvrzení smlouvy umožňuje.

Tip redakce:  SEO Search engine optimization

Podobné to je u možných požárů? Opomenuli jste pravidelnou kontrolu kouřovodů a vznítily se vám? Možná budete mít problémy s proplacením pojistného plnění. Proto myslete i na to, že podpisem pojištění majetku nejste úplně spaseni. Myslete na zajištění svých nemovitostí i dalšími možnými způsoby, abyste potenciálním neštěstím předcházeli. Když už budete o pojištění majetku přemýšlet, zapojte do smlouvy například i havarijní pojištění nebo pojištění zvířete, které rovněž některé pojišťovny zahrnují do balíčku pojištění majetku.

Nejste přihlášen. Přihlásit se

Aktuality z domova

Aktuality z domova partner rubriky Zprávy

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

Profi články

Profi články je portál na vydávání Tiskových zpráv. Profi články je zpravodajsky portál společnosti Press Media. info@press-media.cz, profi-clanky.cz

Aktuality Facebook Like Box

Finmag

Finanční zpravodajství. Business News.

NAVRCHOLU.cz

Foto galerie

Přihlásit se | Design DonV optimalizace PageRank.cz